годовасик• 08 апреля 2025

Відпочинок на морі самостійно.

Дівчатка, хто вже їздив на море за кордон самостійно , скільки хоч приблизно коштує відпочинок на 10 днів? Завжди відпочивала з дитиною на Олл, але зараз такі захмарні ціни…Розумію, що все відносно. Але хоч приблизно на яку суму розраховувати? Албанія, Хорватія чи Іспанія, мама з дитиною 14 років,бюджетні апартаменти на 10 ночей, переліт звісно, харчування сніданок самостійно, обід та вечеря в кафе. В яку суму можна вкластися мінімально? Всім дякую за відповіді.
сладкий_ноябрь• 08 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Обід і вечеря в кафе це буде щось біля 90-100 евро на добу мінімально. Це звісно залежить від країни, але... 18-20 евро за страву на людину +3-6 евро за напої, тобто десь 40-50 євро за прийом їжі.
Аппарти 50-100 евро на добу мінімально. Тобто по-мінімуму 500 евро.
Перкліт як повезе, якще це гарячий сезон то хай по 100 евро на людину. Плюс доїхати до аеропорту, і з аеропорту...
Ну десь 2 тис євро мабудь вийде ))
Албанія дешевше. Навіть Італія буде не з такими цінами.
Марфа Українівна• 08 апреля 2025
Испания в прошлом году, жили в гостишке брали завтрак и ужин. Оба шведский стол, еды море. На обед брали перекусы в номер с местного супермаркета, вне гостишки почти не ели. 10 дней обошлось примерно 1400евро.
Это с перелетом, сама гостишка около 1тым евро
Чаклунка-ведунка• 08 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Авиабилеты дорого. Я ехала автобусом. Жилье на букинге. Там от и до. Всегда много вариантов. В Италии на еду и мелочи 100 евро в день на двоих. Завтраки были включены в цену отеля
Авиабилеты не дорого,если умеешь ловить и не привязан по дате.
Я не в теме• 08 апреля 2025
Испания, снимали апартаменты на две спальни, бассейн и рядом пляж
Завтрак дома, обед/ужин через раз
Чаще дома
2000 евро на троих - две недели. Два взрослых
Билеты отдельно. Но брали билеты заранее. Дешевые. В феврале на сентябрь
Чаклунка-ведунка• 08 апреля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Завтрак дома, обед/ужин через раз
Чаще дома
Сколько стоили аппарты в сутки?
Я не в теме• 08 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Сколько стоили аппарты в сутки?
1261 евро платеж на букинг. Это с какой-то букинг скидкой
14 дней. Тоесть примерно получается 90 евро. Но эта квартира была на две отдельных спальни. Тоесть можно смело на 4 человека
Тільки не про гроші• 08 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В Албанії була в 2020 році, чудова країна, але навіть не дивлячись на те, що сезон був такий собі ціни були європейські, тобто обід 10-12 євро на людину 5 років тому. А після цього вже писали що 25 євро за пару лежаків в Ксамілі... так що не факт. Може в якомусь Дуресі і буде.
В Італії їсти по ресторанах завжди було не дешево, якщо харчуватися лише по ресторанах то десь так і буде виходити. Може в Ріміні дешевше, але Амальфітанське узбережжя, Сардінія - точно ні.
Катастрофа• 08 апреля 2025
Автор, вы задали вопрос из разряда: Сколько будет стоить машина, белая, механика или автомат, не старше 2017 года. На этот вопрос не возможно ответить.
Открываете букинг или airbnb, прикидываете бюджет на разных курортах в нужный вам период времени, потом смотрите удобный аэропорт с лоукостами в Польше или Венгрии. Прикидываете перелет в несколько направлений. Добавляете от 30 до 100 евро в день на развлечения и еду. Понимаете, во что приблизительно обойдутся самые желанные направления. Добавляете билеты на поезд на двоих в обе стороны - и получаете бюджет вашей поездки.
Скорая помощь• 08 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Сколько я не смотрела, намного дороже автобуса. Ну и ехала в отпуск, поэтому да, была привязана к датам
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Я в минулому році в Албанії на родину 4 ос витратила на проживання 16 ночей, майже 600 ує. Знімали апартаменти , готували чи самі, чи ходили до ресторанів + авто в прокат.
Тільки не про гроші• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
давайте посилання тоді на апарти, арендний сервіс, ресторани.
Це дійсно дуже дешево, всього 600 євро на 16 діб. Це ж всього 37,5 євро/доба. Що ж там за ресторани на 4, враховуючи що в цій ціні і житло, і авто. Дуже цікаво, діліться, всім буде корисно.
Ми тільки за авто віддали по 20 чи 30 євро/доба, якось так...
Тільки не про гроші• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ось перший ліпший рестік на гугл картах в албанії, 1000 лек - 10 євро, погуглила. Тобто тарілка макарон 12-16 євро, якась риба - вже 18-22
Ну хз... якщо ходити обирати-вишукувати самі дешеві заклади - може і вийде дешевше. Я не знаю. Зверніть увагу, що автор не планує харчуватися вдома, обідати і вечеряти вона буде в закладах
Така бойова Я• 09 апреля 2025
Прошлым летом в Таррагоне нашла приятный момент, который несколько экономил расходы на еду.
Кулинария в Меркадоне.
Порция от 5 до 10 евро. Паэлья, курица гриль и т.д.
Как раз после пляжа можно зайти поесть или взять с собой.
Ужин в кафе или в ресторане отеля примерно 50 евро на 2-х
Мозговая пилочка• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Албанія буде дешевшою, якщо взяти апартаменти, то можна навіть 14-20 днів бути за ці ж кошти, що відпочивати 10 днів готелі.
З України Албанія далеко їхати, якщо автобусом
Мозговая пилочка• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тільки ви вилітали з Польщі, а до Польщі ще треба додати годин 20 з України,якщо з центру
Мозговая пилочка• 09 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Кулинария в Меркадоне.
Автору нужно как-то добраться ещё туда из Украины
Така бойова Я• 09 апреля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Тут сложнее. Зависит от даты и места вылета. Но согласна - дорога сжирает приличную часть бюджета
Апарты еще можно найти по приемлемой цене
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ми були в невеликому містечку, жили близько до моря, біля нас було кілька ресторанів, ціни там були дешевші.
Тільки не про гроші• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Було б цікаво побачити посилання на аппартаменти+авто+ресторан в бюджеті 37,5 євро/доба. Виглядає як казка.
Харчування в цьому бюджеті теж?
Мозговая пилочка• 09 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
50 евро обед+50 евро ужин, плюс вода, мороженое,вино саме, лежаки, самолет, дорога до аеропорта вот и 2 +тысячи евро набежало
Мозговая пилочка• 09 апреля 2025
Автор, летите в Турцию
Юлия Крамарева• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Як містечко називається?
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Харчування в цьому бюджеті теж?
600 євро то лише проживання.
Шукала ну букінгу. Їжа реально не дорога була
Снідали ми теплою випічкою з сиром, кавою, фруктами. На вечерю могли купити в магазині рибу, криветки для гриля, посидіти на вулиці, пили вино. Зазвичай лише обідали постійно десь.
Майданщица• 09 апреля 2025
Я з дочкою вкладаюся в 1500-1700 євро в Іспанії
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляЮлия Крамарева
Як містечко називається?
Щоб зараз тут його обісрали?
Ну ні :)))
Юлия Крамарева• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Щоб зараз тут його обісрали?
Ну ні :)))
Напишіть в пп,погуглю де то ви були.
Писати гадості не буду,бо знаю що відпочинок буває різним і на різний гаманець.І це є нормально)
СкокоМнеДадите• 09 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Мы забронировали квартиру,девушка из Харькова.Купили там квартиры и сдают,ну и сами живут.Я переживала,у меня второй член семьи не сильно умеет плавать,а там плиты.Но она уверила,что расчищено,это конец Махмутлара.
Поделитесь, пожалуйста, контактами девушки
Чаклунка-ведунка• 09 апреля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Сделайте пост в группах Алания без посредников,вам сами собственники напишут.Здесь не совсем корректно.
Мозговая пилочка• 09 апреля 2025
Ответ дляМайданщица
Скільки днів,яке харчування, як добираєтесь?
Майданщица• 09 апреля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Літаком, 10 днів, харчування та - сніданок -вечеря в готелі, вдень перекус десь у закладі.