годовасик• 08 апреля в 22:46

Відпочинок на морі самостійно.

Дівчатка, хто вже їздив на море за кордон самостійно , скільки хоч приблизно коштує відпочинок на 10 днів? Завжди відпочивала з дитиною на Олл, але зараз такі захмарні ціни…Розумію, що все відносно. Але хоч приблизно на яку суму розраховувати? Албанія, Хорватія чи Іспанія, мама з дитиною 14 років,бюджетні апартаменти на 10 ночей, переліт звісно, харчування сніданок самостійно, обід та вечеря в кафе. В яку суму можна вкластися мінімально? Всім дякую за відповіді.
Мозговая пилочка• 09 апреля в 22:43
Ответ дляМайданщица
Літаком, 10 днів, харчування та - сніданок -вечеря в готелі, вдень перекус десь у закладі.
А чем добираться будете?
Мозговая пилочка• 09 апреля в 22:47
Ни одного сообщения от автора
Майданщица• 10 апреля в 00:12
Ответ дляМозговая пилочка
А чем добираться будете?
Літаком, я ж написала
Мозговая пилочка• 10 апреля в 07:16
Ответ дляМайданщица
Літаком, я ж написала
Ой,вибачте,вже сонна була. А квитки самі купляли чи через агенцію?
Майданщица• 10 апреля в 08:09
Ответ дляМозговая пилочка
Сама, а навіщо агенція для цього ?
Мозговая пилочка• 10 апреля в 08:31
Ответ дляМайданщица
Сама, а навіщо агенція для цього ?
Ну багато хто тур через агенції купляє,буває,що так вигідно пакетом