Подвійна веселка• 09 апреля в 09:53

Які стільці вибрати?

Графітові чи бежеві, чорні ніжки в бежевих( на фото в упаковці сірій)? В інтерʼєрі і ті в ті підходять.
Результат:
вже голосів: 57
34 (59.65%) Графітові
10 (17.54%) Бежеві
7 (12.28%) Бежеві, але модель графітових
6 (10.53%) Результат
Жменятко• 09 апреля в 09:56
Говорю как владельца таких стульев, синего цвета -ткань затирается и теряется первоначальный вид
Соня-сонятко• 09 апреля в 09:56
Первые конечно, как ни крути, а в обеденны зоне летят капли соуса и пр., светлое не рекомендую.
У второго странные ножки, как в рейтузах
автор Подвійна веселка • 09 апреля в 09:57
Ответ дляСоня-сонятко
Ніжки в упаковці, вони просто чорні
автор Подвійна веселка • 09 апреля в 09:58
Ответ дляЖменятко
Швидко затерлась тканина?
Соня-сонятко• 09 апреля в 09:59
Ответ дляПодвійна веселка
Ніжки в упаковці, вони просто чорні
Ясно, думала находка дизайнера))
Цікавий писочок• 09 апреля в 09:59
Все страшные, поищите красивую форму, а не эти табуретки с ванночкой сверху
Соня-сонятко• 09 апреля в 09:59
Ответ дляПодвійна веселка
Швидко затерлась тканина?
У нас стульям 3 года будет в июне, ничего не затерлось
Малая еще та• 09 апреля в 10:00
Ответ дляСоня-сонятко
Після вашого комента пішла роздивлятися, точно наче в колготах
Малая еще та• 09 апреля в 10:01
По темі, графітові цікавіша форма
ЖаннаНеАгузарова• 09 апреля в 10:03
Ответ дляМалая еще та
Ааа. Ржу прямо на автобусной остановке)))
Да, я блондинка!• 09 апреля в 10:04
графитовый нравится
Шотуткоїться?• 09 апреля в 10:06
Ответ дляСоня-сонятко
😆😆
Стрекоза любви• 09 апреля в 10:09
Є таке твердження, що темні меблі в інтерʼєрі виглядають дорожче, престижніше. З ним, твердженням, звичайно, можна посперечатися, але у вашому випадку темний стілець дійсно більш компліментарний.
Щебетуха• 09 апреля в 10:16
Я б никакие не выбрала, но мы поросята)))
Совбез• 09 апреля в 10:18
Никакие
Страхованная• 09 апреля в 11:11
Ответ дляЩебетуха
То же самое)) Нравятся в ткани, но купили просто дерево, потому как свиньи все от человечков до котов
Жменятко• 09 апреля в 12:25
Ответ дляПодвійна веселка
Швидко затерлась тканина?
Так дуже швидко,
Я їх навіть прала,ала назад їх стан не повернувся
vkoren73• 11 апреля в 12:21
Купуючи бежеві велюрові стільці, я раджу першу перевірити якість тканини – вона має бути щільною, щоб не зношувалась. Важливо, щоб каркас був міцним, краще дерев´яним чи металевим. Бежевий колір універсальний, але може бруднитися, тому обирайте моделі щоб легко чистились. Я вибрала комплект із чотирьох за 8000 грн – виглядають стильно, але потребують регулярного чищення пилососом
автор Подвійна веселка • 11 апреля в 15:43
Ответ дляvkoren73
Дякую, а що це за фірма та модель? Гарні