❗️Наступ росіян на Сумщину і Харківщину, про який раніше говорив президент Зеленський, вже розпочався, — Сирський
📍Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів.
📍Ворог хоче створити буферну зону на території Харківської, Сумської, Чернігівської областей.
📍Незважаючи на всі переговори, які йдуть, ми спостерігаємо тільки збільшення інтенсивності наступальних дій.
📍Зараз допомога з боку Сполучених Штатів зменшилась. І основна допомога йде від наших партнерів у Європі.
📍Цифровізація дозволить нам знайти всіх громадян, які уникають мобілізації та знати їх місцезнаходження. Мова йде про 6 млн чоловіків, які не оновили дані.
📍Якби ми мали п’ять бригад при контрнаступі, думаю, що і Бахмут, і Соледар були б звільнені. Причому противник сам пішов би з них.
📍Ми повинні мобілізовувати щомісяця 30 тисяч людей.
📍Для мене справедливий мир — коли вийшли на кордони, підняли прапори. І це задача максимум.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы опоздали с политинформацией.
В смысле ?
Это же слова Сырского
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Странно, в списке тем нет ее
ХомякПавлова• 09 апреля в 12:20
Ответ дляНаташа_32
Слова, слова! Опять слова! Одни слова!
А дело где? Где, я всех б#я#ь спрашиваю?! Или ждём дальше?!
Когда рф докатится до админграниц Ровенской области?!
А ресурса у них допуя! И они на это рассчитывают в летнюю военную кампанию! И ждём ещё северного захода.
Вас уже заждались на фронте
Lady luck21• 09 апреля в 12:25
Ответ дляНаташа_32
Слова, слова! Опять слова! Одни слова!
ну так действуйте
Соната любви• 09 апреля в 12:27
читала разные мнения.
но многие сходятся в том, что под ударом Сумская, Харьковская, Херсонская, Запорожская.
Ответ дляСоната любви
читала разные мнения.
Разные мнения?
Диванных экспертов за чашечкой кофе в тёплой квартире и мягком кресле где-то в Монако?!
Таких большинство, и все они ну прям профи в ведении войны!
Фельдмаршалы прямо!
Ответ дляnata.ant
Якого ,вони не укріплювали кордони в Сумській, Харківській області,а тепер в них наступ
Скажете такое, это же дорого. Только моб ресурс бесплатный, вот на него и надежда
Natal_ka91• 09 апреля в 13:45
Ми повинні мобілізовувати щомісяця 30 тисяч людей. - навіщо, якщо за словами найпотужнішою, в нас втрат 30к?