Чай не пью, только кофе• 09 апреля в 18:22
Потрібна консультація толкового ендокринолога, Київ, можна і онлайн що приймає
Потрібна консультація дорослого ендокринолога, АТПО по аналізах - 726, порадьте лікаря, Київ
Гуру троллинга• 09 апреля в 19:00
СмартМедікал, Шляхова Катерина. Не приписала нічого, окрім вітамінів за показами, без чітких показів не призначала мені ні разу нічого. Зверталася двічі.
Чай не пью, только кофе
• 09 апреля в 19:16
Ответ длякогдадеЦкие
Чикаленка 22 а лікарі Кисельова або Сологуб
Дякую Вам! 🫶
Чай не пью, только кофе
• 09 апреля в 19:17
Ответ длякогдадеЦкие
Дякую Вам🫶
Чай не пью, только кофе
• 09 апреля в 19:17
Ответ дляDasha_R1
Медиленд, Малкина А.Г. тут когда то прочла за нее и могу сказать, что она 👍🏽💯 врач. Не приписывает фуфломицын, не затягивает на «пустые» повторные приемы.
Дякую Вам!🫶
Чай не пью, только кофе
• 09 апреля в 19:17
Ответ дляГуру троллинга
Дякую Вам!🫶