Треба ось так• 10 апреля 2025
Куди ще можна виїхати без грошей ?в яку країну ?
З прифронтового міста. Є гроші на дорогу і може ще на перший місяць
Де приймуть ?
Скіфська пектораль• 10 апреля 2025
германия
но деньги надо иметь с собой, плюс быть готовым к собачим условиям
Перша на селі• 10 апреля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
германия
Закриває всі програми
ПростоБелка• 10 апреля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
германия
Про Германию уже можете забыть, новое правительство принимает новые законы не в пользу украинских беженцев
ПростоБелка• 10 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Закриває всі програми
Все верно, вчера в новостях немецких опубликовали
Ангелок з ріжками• 10 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Закриває всі програми
Это не для укр. беженцев.
Ангелок з ріжками• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
Хоть читайте внимательно.
ПростоБелка• 10 апреля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Это не для укр. беженцев.
Именно для них
Невловимий Джо• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
И какой же это закон?
Вилосипедниця• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
Дайте почитать, для новых или все существующие программы сворачивает? Это ж ого какая новость, чего тут никто не плачет?
Ангелок з ріжками• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
Именно для них
Йдеться про біженців за програмою переселення ООН (!). Більшість прибувають з Туреччини, Єгипту, Йорданії чи Кенії, або з Лівії через Руанду!
Невловимий Джо• 10 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Потому что это фантазии
Ангелок з ріжками• 10 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Уже это сто раз обсудили и наших это не касается.
Красота неземная• 10 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Закриває всі програми
Программы ООН, это совершенно из другой оперы.
Треба ось так
• 10 апреля 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Норвегия
В яке місто треба приїхати і як краще доїхати ?
ПростоБелка• 10 апреля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Тешьте себя и дальше надежой, можете даже считать, что для инопланетян
Из Кукуева я• 10 апреля 2025
Ответ дляТреба ось так
Роде лагерь распространения в Норвегии
ПростоБелка• 10 апреля 2025
Хоть миллион синих теток наставьте программа Мерца и германии в отношении украинцев не изменится
лёд тронулся, господа присяжные украинские беженцы
Ангелок з ріжками• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
У вас истерика от радости?
Бабулька• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
Жіночко, ви якась збуджена зранку. Нічого поганого нашим біженцям не буде, тож випийте персену та наведіть лад у своєму житті.
Треба ось так
• 10 апреля 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Роде лагерь распространения в Норвегии
Дякую
Бабулька• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
Навіть трохи шкода вас.
Скіфська пектораль• 10 апреля 2025
Ответ дляПростоБелка
еще не принято
или я не знаю
Шукаю трусики• 10 апреля 2025
Ответ дляТреба ось так
Вы из сумской области?
Вічний двигун• 10 апреля 2025
Ответ дляТреба ось так
Автор , мы вернулись с Норвегии.. Там не сахар совсем , и жестко
Одесский Колобок ютуб , популярно про ж для беженцев (
Я там чуть не потеряла ребенка ..медицина на букву х
Изучите тему , готовы ли жить в опе мира , и без машины там инвалид
Леплю из пластилина• 10 апреля 2025
Автор, я із Сумської області, нещодавно тему створювала з приводу втибору Данії чи Словакії. Там було багато відповідей, дещо про Германію було. Ну це якщо готові жити в таборі з циганами, то можете спробувати. Я не готова. Тому якщо клімат не лякає то я бі зупинилась на Данії, Норвегії, чи може навіть Фінляндії. Там зустрінуть, поселять і будуть платити допомогу, це для початку дуже важливо. Якщо ви без дітей і пенсіонерів, то придівиться до Чехії, Словакії, можливо Польші. Але там все сам, треба працювати. Багато є роботи з житлом, зп десь близько 1000 евро. Плюс наприклад Словакії і Польші в тому, що мова не складна. Спочатку визначіться, як саме ви бачите свій виїзд.