lilul990• 10 апреля 2025

У мене вкрали гроші

Їздила до Польщі по роботі, я з рюкзаком як завжди, злотих 450 лежало у гаманці в рюкзаку. Короче, в процесі спілкування на зустрічі-тренінгу з українцями, поклала рюкзак без задньої думки на стілець, нас було небагато, я виходила була на хвилин 10, хтось лишався, короче не пам´ятаю. уже по закінченню пішла до магазину - дивлюсь, готівки немає. Капєц. Як облили брудом
автор lilul990 • 10 апреля 2025
Ответ дляНесу пургу
навіщо? ну я в потязі звісно лишаю в купе, не піду ж я з ним у туалет, а так ніколи не залишу речі, ну хіба що у друзів у гостях, то зрозуміло
Маю на увазі лишаю рюкзак так на таких зустрічах, ніби з нормальними адекватними людьми
Я матуся, мені можно• 10 апреля 2025
2 телефона украли. Один в 11 классе в школе, другой в универе. Ага, обидно было.
Несу пургу• 10 апреля 2025
Ответ дляТетя Фрося
Как можно на виду у всех рыться в чужом рюкзаке? Не верю, автор.
до речі так, дуже дивно, може авторка пізніше десь виронила ці гроші або вкрали в іншому місці, бо фігня якась
Кручу хвости• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Я в Лодзі почала боятись ходити вночі, коли мені сказали що треба боятись. До того я ходила і пофік мені то все було
Там норм тільки на їхньому шикарному новому вокзалі Лодзь-Фабрична
Dolce.Vita• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Поділіться своїми історіями бо я в шоці. Ніби всі нормальні люди
Співчуваю автор 🙏 в мене на 8 березня вирвали сумку з новим телефоном, новим гаманцем. Сумка також нова була.
В поліції заяву прийняли, але більш познущались 🤷‍♀️
Звісно ніхто нічого не знайшов. Дякую Всесвіту як то кажуть що забрав грошима.
автор lilul990 • 10 апреля 2025
Ответ дляКручу хвости
Та він не особливо новий
Несу пургу• 10 апреля 2025
Ответ дляМerida
Если б украли, то украли бы с кошельком. Вы их потратили и забыли
ну так, бо ок, рюкзаки лежали купкою, справді якщо так, то ніхто ж не знає де чий, тобто можна спокійно ритися типу як у власному, кожен, хто лишився, бачить що людина щось бере, думають, що у своєму рюкзаку, це як раз не дивує

але! щоб людина отак при всіх витягла кошти та переклала в кишеню, ну дивно виглядає, хоча хз
Несу пургу• 10 апреля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
То то значить ви гроші загубили,а вирішили на когось перекинути свою провину. Фу на вас
чи просто за нагоди обкидати лайном співвітчизниць за кордоном
Кручу хвости• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Та він не особливо новий
В порівнянні з інши всим у місті, то мене вразив, контраст значний .
автор lilul990 • 10 апреля 2025
Ответ дляНесу пургу
Там і чоловіки, й жінки були
автор lilul990 • 10 апреля 2025
Ответ дляКручу хвости
Мене вразив платний туалет, ніби пам´ятаю він безкоштовний там був
begovelik• 10 апреля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Каким уроком ?
Не оставлять свою сумку с незнакомыми людьми. Я всегда свою ношу с собой
begovelik• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
У польші я дуже часто бєспєчна.
А почему именно в Польше?
Вся така шо куди там• 10 апреля 2025
Ответ дляБорщик
Ото й добре, що не знаєте)) Я жила на Празі Пулноч, наркоту продають у поліцаїв під носом. Там є такий риночок типу блошиний, то і вдень страшно йти.
ого. я там не жила, двічі приїжджала на тиждень. пішки гуляла з Намисловської в кауфланд пізно ввечері, вдень по всьому району з дітьми, в зоопарк. і якось не стикалась
Не люблю натовп• 10 апреля 2025
Ответ дляНесу пургу
в мене так найкраща подруга з дитинства вкрала французські парфуми, які тато привіз мені у подарунок на день народження, при чому її викрили одразу, але вона так парфуми й не віддала(
А вы перестали с ней общаться после этого ?
Анонимарик• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
В Польщі і на пішохідних переходах можна бути бєспєчним, нічого не буде, і собак бездомних немає і вночі привикла ходити по вулиці без задньої думки
в Європе дуже багато наркоманів і бездомних.
Пишу, не читаю• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Автор, цель вашей темы? Могли сами потратить и забыть, из рюкзака могли карманники (без национальности) вытащить. Нет же надо украинцев за границей обгадить
Пишу, не читаю• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Сейчас автор «Украинский след» и в этом найдет
Перша скрипка• 10 апреля 2025
Лет десять назад я пошла перед Новым годом на закупы на рынок.Стояла возле прилавка с конфетами глазела и какая то женщина подошла ко мне вплотную сзади и громко спросила:А батончики есть?.Пока я пыталась сообразить,что сказать,она меня дёрнула слегка за сумку.И исчезла.И я понимаю,что что то не то.Лезу в сумку - нет кошелька.Тут надо сказать,что когда я иду в такие места,то основная масса денег или карточки у меня во всяких карманчиках на куртках.А в том стареньком кошельке было гривень десять,бонусные карты разных супермаркетов и список продуктов,которые надо было купить.
Все возможно• 10 апреля 2025
А кацапи у вас нічого не вкрали, лише свої? Проросійський україномовний бот.
пу_пугренчик• 10 апреля 2025
обязательно напишите туда возможно там есть камеры. и никогда и нигде не оставляйте вещи свои личные без присмотра. что вам мешало рюкзак с собой взять?
Радуга-дуга• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Заява в полицию!
+1, і в заяві ’Караул, все, що темами на Порадниці заробила непосильним трудом, вкрали’
Радуга-дуга• 10 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
то признак неадекватності дбайте про себе та свої речі.
і не вірю я, що в Польщі раззява, а в Україні тримаєте зубами все своє.
це риса така. безладність
Ви теми автора почитайте, ото там безладність
Радуга-дуга• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
де це ви в Польщі ’привикли’, коли писали на днях в своїх темах, що сидите в Кривому Розі?
Сливочная пенка• 10 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Память девичья, не надёжная.))
Радуга-дуга• 10 апреля 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вы как то идеализируете наших , такие же как и все нации есть нормальные, а есть конченные
+1, вже якось писала, що в племінника двоюрідного в школі з рюкзака вкрали дорогі навушники, дитина сама собі на них назбирала.злодія по камераз швидко вичислили, але краще би були не знайшли.... стидоба була на всю школу
Радуга-дуга• 10 апреля 2025
Ответ дляНесу пургу
так це дитина, а у мого старшого сина в школі випадок був у 2-му класі: один хлопчик вирішив бути джентельменом на 8 березня, вигріб все з маминої шкатулки (сім’я була зажиточна) і пороздавав на презенти дівчаткам. Поки вчителька побачила, двох дітей вже забрали додому батьки. І що Ви думаєте? При тому, що діти спочатку самі похвалилась іншим в класі, що Олежек подарував одній цепочку з кулоном, а іншій колечко і кульчики, батьки сказали, що нічого не бачили, ніякого золота в дитини не було - і крапка
Невгамовна Бу• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
автор, ну не триндіть). я теж у Польщі. всяке тут буває
автор lilul990 • 10 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Польща це окрема історія. Як для мене
автор lilul990 • 10 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Те що компанія набралась досить адекватна. Я не буду нікуди писати. Ту людину знайду обов´язково, за це не переживайте