Ушла и Пришла• 10 апреля в 18:50
Дропшиппинг на сайте из четырёх букв
Кто-нибудь занимается дропшиппингом на этом сайте? Вроде как по правилам это запрещено, или это было раньше? Сайт блочит таких продавцов?
Ушла и Пришла
• 10 апреля в 19:09
Что руки-лица наставили? Никто не знает, что ли? Или знает? Хоть написали бы что-то.
Голова колгоспу• 10 апреля в 19:20
На Пром давно занимаются люди торговлей как фоп.
Там даже при регистрации просят доки.
Кросівки оригінал• 10 апреля в 19:20
З кінською комісією? Вже краще той що на три букви, але ваш дропшипер повинен відправляти їх доставкою
Кросівки оригінал• 10 апреля в 19:21
Ответ дляГолова колгоспу
Там даже при регистрации просят доки.
В них теж комісія жах як і на шафі, олх самий вміняємий
Голова колгоспу• 10 апреля в 19:21
Ответ дляКросівки оригінал
а, речь о шафе)) та ну, єто ж помойка
Кросівки оригінал• 10 апреля в 19:23
Ответ дляГолова колгоспу
а, речь о шафе)) та ну, єто ж помойка
Там є продажі, але ж не вигідно, дуже велика комісія
Пищалка• 10 апреля в 20:58
Даю відповідь. Так, на шафі продають дропшипери, їх не блокують. Але кожне друге замовлення на шафі то безпечна або післясплата з їх смарт доставкою. Дуже мало покупців обирають варіант одразу сплатити за річ, відповідно замовлень буде в рази менше. Також сайт працює над постійним залякуванням продавців і вседозволеністю притрушених покупців, тому при відмові відправити безпечною, при ненаданні точних замірів, реальних фото, відмові в поверненні, очікуйте негативні відгуки які зменшать і так низькі продажі.
Позаземний розум• 10 апреля в 21:39
Так, на шафі продають дропшипери, але велика комісія та кожне друге по безпечній оплаті. Товари до 200-300 грн взагалі не вигідно продавати. Продажів там в рази менше ніж на сайті 0л...мені зручніше на трьох буквах. І ще на шафі бачу прикол с замовленнями по 20-30 грн. Прямо дуже багато(в мене фурнітура, то ж ціна невелика за одиницю).