КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 09:38

А вы за отмену отсрочки для многодетных мужчин?

Зробіть вибір:
вже голосів: 326
да, отменить
нет, им деток воспитывать
пофигу
Борисфенка• сегодня в 14:36
Ответ дляМая твая не панимать
Саме про це і говорю, що поки їх будуть засипати грошима, то війна буде продовжуватися. Перестануть, то або будуть домовлятися, як є, або втечуть. Для України, людей, щоб припинилися обстріли, вилови людей, то це норм.
Ну втічуть. І це якось припинить обстріли? Ну домовляться - по Дніпру. Вам легше стане?

Проня_Прокоповна• сегодня в 14:36
Ответ дляОднозначно
А в інших не діти?
У всех дети
ніколи такого не було• сегодня в 14:37
Ответ дляСуцільна зрада
Та ей уже урезали, билась тут в истерике недавно
За Украину на фронте так бы билась .Уже бы москали до Якутии добежали бы от страха
Мая твая не панимать• сегодня в 14:37
Ответ дляСуцільна зрада
Так деньгами не перестанут засыпать, их и дают для войны. Денег и оружия у Европы легко хватит да 30 года, как они запланировали
Можливі варіанти, якщо зміняться влади, я не кажу що це 100% гарантія. Ледь кредит дали і по програмі purl закупки американської зброї вже давно нема внесків. І всі країни теж, щось виділяють мізер у порівнянні, як на початку. Активи теж не дали і не дадуть вже.
Проня_Прокоповна• сегодня в 14:37
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ночами от тревог и взрывов просыпаетесь? Сидите в убежищах?
Сплю крепко, но если совсем рядом, просыпаюсь. В убежище не ходила ни разу
Мая твая не панимать• сегодня в 14:38
Ответ дляБорисфенка
Війна повинна припинитися тут і зараз. Досить смертей та всього іншого. Українських умов все одно не буде.
Телепузик• сегодня в 14:39
Ответ дляСпілий баклажан
Вони народжували дітей не тому, що родину велику і щасливу хочуть, а заради відсрочки. Різницю відчуваєте?
І що. Вам завидно що у них буде бі́льша родина?
Маска-0b9f• сегодня в 14:39
Ответ дляСкляна миша
Ну 28-34, вчера привезли 18 человек, норм возраст
Куда привезли?
Борисфенка• сегодня в 14:40
Ответ дляМая твая не панимать
Всі тільки за, припиніть.

Проня_Прокоповна• сегодня в 14:42
Ответ дляМая твая не панимать
Ага, размечтались. А путлер переживает, чем они все будут заниматься, если все это закончится
жижифреймут• сегодня в 14:45
Ответ дляМая твая не панимать
Активи, то що? Зброю?
Мая твая не панимать• сегодня в 14:45
Ответ дляБорисфенка
Всі тільки за, припиніть.
Могла б, то зеленим гнидам, то ні копійки б не дала, щоб вони воювали, але не від мене залежить. Сподіваюсь що можливо знайдуться політики в ЄС, які це зроблять. Не постійно будуть ліві керувати.
Мая твая не панимать• сегодня в 14:46
Ответ дляжижифреймут
Активи, то що? Зброю?
Ні, не зброю. Мова про активи рф за кордоном. Вони просто заморожені так і будуть.
жижифреймут• сегодня в 14:47
Ответ дляМая твая не панимать
Аа. Так наче писали, що домовились за активи, і їх надали Україні.
Ніт
Борисфенка• сегодня в 14:48
Ответ дляМая твая не панимать
Угу, москалі якраз цього хочуть, бігають по Європі ’Миру хочемо, не давайте Україні зброї’.
Ще й Зеленський перед виборами кричав ’Надо просто перестать стрелять’.
Дохера дієві способи проти балістики і хімічної зброї..
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 14:50
Так, за відміну. І усиновлювачам 1 дитини також. Залишити батькам дітей-інвалідів, і усиновлювачам в дитячих будинках сімейного типу. Студентаи теж. Але при цьому ВЛК повинно бути реальним, а не всі здорові.
Мая твая не панимать• сегодня в 14:51
Ответ дляжижифреймут
Ніт
Навпаки написала, що не дали і не дадуть. Тому що це великі ризики.
Борисфенка• сегодня в 14:52
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це фантастика, синку. Прикоритні поробили собі інвалідності, а наловлених калік оголошують здоровими у ТЦК.
Проня_Прокоповна• сегодня в 14:55
Ответ дляМая твая не панимать
И слава Богу, что от вас, завистливой, ничего не зависит

Мая твая не панимать• сегодня в 14:55
Ответ дляБорисфенка
Зрозуміло, що з вами беззмістовно щось обговорювати.
Вакцениро Вона• сегодня в 14:56
Ответ для90x60x90
Допоки суспільство ділять на тих, хто виживає на війні і тих, хто на ній заробляє, миру не буде. Значить всіх в окоп і каструлі з деяких голів швидко злетять. Тому так, воюють або всі, або ніхто.
100%
Мая твая не панимать• сегодня в 14:57
Ответ дляПроня_Прокоповна
Трохи залежить. Мій голос в країні мого громадянства ЄС на наступних виборах піде правим Я проти війни.
Борисфенка• сегодня в 14:57
Ответ дляМая твая не панимать
Ви надто наївна щодо Європи. Вище є багато жорстокіх постів про те, що Європі насрати на долю України. Перечитайте.
Борисфенка• сегодня в 14:58
Ответ дляМая твая не панимать
Яка країна? Якщо Німеччина, за промоскальську АфД проголосуєте?
Проня_Прокоповна• сегодня в 14:59
Ответ дляМая твая не панимать
Есть хорошая такая пословица, как раз ваша, рашисткая - дурак думкой богатеет
Проня_Прокоповна• сегодня в 15:00
Ответ дляБорисфенка
Да плевать ей. Ее распирает, что ее знакомые в ЕС выехали и живут себе. Аж покрутило бедную. Ночами, наверное не спала, высчитывала их пособия
Мая твая не панимать• сегодня в 15:01
Ответ дляБорисфенка
А вам то що за кого будуть я та європейці голосувати, коли прийде час?
Скляна миша• сегодня в 15:00
Ответ дляМаска-0b9f
Куда привезли?
Пополнение в бригаду
Борисфенка• сегодня в 15:02
Ответ дляМая твая не панимать
Та я знаю, за кого будуть голосувати європейці.
А от ви проголосуєте за москалів. Мазохістка?
Телепузик• сегодня в 15:03
Дівчата давайте просто більше не голосувати в майбутньому за уйобків.
Не потрібно голосувати або за одного або за другого якщо до обоїх є питання. Тоді потрібно голосувати проти всіх.
І не голосуйте за одного щоб інший не пройшов.