Эт вернячОк• 10 апреля 2025
В школе Ваших детей тоже собирают пасхальные корзины
Вот такое пришло сегодня в группу класса:
Шановні колеги, учні, батьки! Напередодні Великодня згадаємо тих, хто нас захищає і тих, хто лікується після поранень. Пропонуємо зібрати великодні пакунки для поранених одного із шпиталів запорізького напрямку. Оголошуємо акцію "Збери великодній кошик для пораненого захисника"
Кожен клас збирає великодній пакунок.
Вміст пакунку складається:
1) паска 500г (обов´язково!)
2) цукерки (приблизно 0.5кг)
3) печиво (пачка)
4) сухофрукти, горіхи
5) кава (в зернах)
6) чай
7) пасхальні яйця тільки шоколадні
Увага! Жодних продуктів, які швидко псуються (ковбаса, яйця і т.д.) не повинно бути
Орієнтовна вартість вашого пакунка - 500грн
Пакунок класні керівники приносять в бібліотеку, де і буде проводитися збір
Збір триває до середи 16 квітня!!!
Я не против если это по желанию, от сердца сделать приятное…но уже конкретно цена, что должно входить и от класса как обязаловка( а если дети не принесут, то учитель от себя должна собрать корзину и принести в библиотеку до 16 апреля?
В школах ваших детей есть подобная акция?
Кожен клас збирає великодній пакунок.
Вміст пакунку складається:
1) паска 500г (обов´язково!)
2) цукерки (приблизно 0.5кг)
3) печиво (пачка)
4) сухофрукти, горіхи
5) кава (в зернах)
6) чай
7) пасхальні яйця тільки шоколадні
Збір триває до середи 16 квітня!!!
IQ 80• 10 апреля 2025
Ответ для40каградусная
тцк?)))
Не тільки. До прикладу, є частина ппо, де служать ’ свої’ і не свої. Свої на ротацію не посилаються, зато пайки з таких зборів додому несуть. Також є частини в тилу, де служать на складах, також максимум 3 лінія на місяць, щоб убд отримати, а потім спокійно працюють з 9 до 6, їздять додому. Теж пайки додому носять, стільки, що й рідні передають. Десь це зрозуміло, щоб довезти оте все - потрібен транспорт, бензин і люди. А цього немає, ну або краще гроші на це в кишеню покласти.
Одразу пишу, мій чоловік служить 2 роки, зараз в Вовчанську. Паску точно їсти не буде, оскільки на позиції до кінця місяця, а туди бабою ягою дай Бог просто продукти передати
IQ 80• 10 апреля 2025
Ответ дляШвидка Настя
У чоловіка на нулі кава ( мелена) яка хочеш - німецька, голандська, італійська…. І розчинна всяких виробників. Хоч обпийся. А Пасха раз на рік. І свято там потрібне як ніде…
А мій купляє сам, або я передаю. Різні нулі.
Швидка Настя• 10 апреля 2025
Ответ дляIQ 80
Так, мабуть по різному скрізь
Oksana0612• 10 апреля 2025
Кава, чай в стіках. За бажанням.
Взагалі не пам´ятаю в школі щоб примушували збирати/ здавати на будь що.
Все за можливістю і бажанням
Allein74999• 10 апреля 2025
У нас собирают эту неделю. Насобирали пачку чая и вафли. Сегодня пошла с денег фондов затарила ящик и отнесла. Вот и вся история. Родители не сильно горят желанием участвовать.
Мир Мир Мир!• 10 апреля 2025
У нас ось так, за бажанням. Але багато батьків в класі служать, бо прифронтовий реніон. В садочку теж збираємо. Передавали на якусь бригаду. Але теж багато батьків служать або загинули. На мій погляд, не досить етично, передавати в ’чужу бригаду’. Краще б вже по черзі в ті, де перебувають батьки учнів.
Кусюче сонечко• 10 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Рада за ваших дітей. У нас оплачують їх батьки. Діти лиш привчаються бути соціально активними і проявляти емпатію та вдячність до тих, хто їх захищає. Діалог з вами вважаю закритим.
Я з вами й не вела діалог.
Кусюче сонечко• 10 апреля 2025
Ответ дляIQ 80
Отож і я вважаю- у кожного є рідні, знайомі , які служать. І краще особисто передати для них щось до свята- а не заставляти дітей нести каву, потім ’волонтери’ відвозять це невідомо куди, роблять фото, які вони герої і отримують за це подяки. Піар за чужий рахунок. Знаємо,проходили
Из Виа-гры• 11 апреля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Прекрасні волонтери. Відвозять те, що зібрали і оплатили діти...
Волонтери непогано на війні збагатились.Не усі звичайно,але таких немало.Їх треба перевіряти першочергово на використання коштів...
Из Виа-гры• 11 апреля 2025
Ответ дляAllein74999
Бо зараз майже в кожній родині хтось воює+багато сімей ледве ’зводять кінці з кінцями’,тому самого бажання мало,якщо немає можливості...
Хочу в БАНю• 11 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Для многих сейчас да, действительно непосильная.
20 грн непосильно ? это полбуханки хлеба. за нас хлопцы жизнь отдают, а мы им куска хлеба жалеем. позор ! сами уже в нелюдей превращаемся.
Кусюче сонечко• 11 апреля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Если стоит выбор 20 грн отдать своему ребенку или неизвестно кому- я выберу первое. И никаких угрызений совести у меня не будет,не надейтесь.
Кусюче сонечко• 11 апреля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Знаю . Знакомый, типа, ’волонтёр’. Не воюет, з/пл получает, помощник депутата. Развозил вместе с водителем гуманитарку по Киевской области,где нет боевых действий. Каким боком он ’волонтёр?’ Переданную другими гуманитарку ,даже не сам за рулём,. Его задача- по фоткаться с гуманитаркой и осчастливлеными людьми. И все лето 22 года вечером пробухал под АТБ.
Миссис Буркул• 11 апреля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Квартал и вся зелень жалеют так, что вынуждены дети и женщины содержать дееспособных взрослых лбов! За кого они жизни отдают - большой вопрос для способных хоть чуть подумать. Иди их позорь своими гадкими дешевыми манипуляциями!
Поумничка• 18 апреля 2025
Таке враження, що людина з росії промацує настрої, а потім понесе на свої форуми, як ми не хочемо допомагати своїм захисникам. 500 гривень на клас - це копійки.