Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля в 22:18
Вам пропонували тест на віл та гепатити у лікарні
Безкоштовно? Наскільки це точні тести ?
Кумедна• 10 апреля в 22:20
Точні. Я раз на рік сама ходжу робити, бо стоматологія, манікюри, та і всяке буває.
Жерица ночи• 10 апреля в 22:24
2 раза дожили в больницу с разницей в пару месяцев и каждый раз брали кровь на гепатит/вил и тд.
Они не предлагали ,а просто брали, такой протокол
Точность очень высокая
Барабан для дорослих• 10 апреля в 22:26
Я сама у семейного врача попросила. Это экспресс тест через 5 минут будете знать есть ли он вообще в организме. Да бесплатно.
Рассказница• 10 апреля в 22:30
Я таке здавала на днях Здоров´я. Там один тест на ВІл і 2 гепатита.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 апреля в 22:38
Ответ дляБарабан для дорослих
Так, я саме про експрес тест, наскільки воно точне
Барабан для дорослих• 10 апреля в 22:41
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Якщо є шось. То потім на розгорнутий аналіз відправляють. Виявити вірусну нагрузку. Наскільки яйого вже в організмі. Наскільки уразив наприклад гепатит печінку.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 апреля в 22:45
Ответ дляБарабан для дорослих
Тобто такоо, що цей тест не помітив гепатиту немає? Він дуже точний я так зрозуміла
Нічого вдягти• 10 апреля в 22:49
Є ’кімнати довіри’ де ці послуги роблять безкоштовно і анонімно. Я в Києві робила.
Барабан для дорослих• 10 апреля в 23:10
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так