ШобВам_КакНам• 11 апреля 2025

Вы занимались сексом с мужчиной моложе вам на 15 лет и более?

У вас когда-нибудь был секс с молодым парнем моложе вал на 15 или более лет?
Действительно ли они лучше в сексе, чем ровестники?
Результат:
вже голосів: 45
31 (68.89%) С такими молодыми не было
11 (24.44%) Да, было, понравилось
3 (6.67%) Да, было, не понравилось
Моська-слон• 11 апреля 2025
Найкращому коханцю в житті було га той момент 38, найгіршому - 36. Найактивніший - чоловік, йому ніби назавжди 17 нижче пояса. Але кращим це його взагалі не робить
Нічого вдягти• 11 апреля 2025
Ответ дляМама Чели
у нього толком не стояв, йому було боляче. у нього потім проблеми були в сексі
Навіщо! Мама вам розповідала такі подробиці?
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 апреля 2025
Було на 11 років молодшим - не краще.
Зараз зустрічаюсь з іншим, теж на 11 років, думаю, секс буде дуууже палкий. Так що все залежить від людини.
Пищалка• 11 апреля 2025
Ответ дляМама Чели
У ваших родителей проблемы не только в сексе
размахер• 11 апреля 2025
Ответ дляПищалка
Он?
Неа, в том то и дело, что внешне он такой брутал был, никогда бы не подумала 😭
Ищу-брожу• 11 апреля 2025
было, на 13 моложе, огонь! может много раз, всегда готов, ничего особо мне не приходилось делать, твердый, не падает, классно вообщем..
Хропочка з гривкою• 02 мая 2025
Так, був на 16 років молодше) Хлопець класний, але найкращий секс не з ним був)