Леді Душка• 11 апреля 2025
Видалення фіброаденоми, Дніпро
Вітаю!
Хто мав досвід з видалення фіброаденоми в Дніпрі, порадьте, будь ласка клініку\доктора.
Дякую!
Удальонка• 11 апреля 2025
Очень давно удаляла на Космической у Кутовой Юлии Викторовны , довольна, потом мама у нее делала операцию на груди , но она уже работает в Медикал Плаза
Леді Душка
• 11 апреля 2025
Ответ дляУдальонка
Дякую! а ви робили під місцевою анастезією чи був загальний наркоз?