100pudov• 12 апреля в 12:10
Як купити квиток на електричку?
Дівчата, допоможіть, будь ласка. Я в Києві, мені треба дізнатись, чи є електричка з Славського до Сваляви в серпні і як на неї купити квитки. Від цього залежить, чи бронювати дитині табір в Славському, бо виходить накладка з датами поїздок. В інтернеті не бачу, де подивитись розклад електричок? І чи можна купити квитки онлайн чи тільки по місцю в касі? Дякую
Дюагональ• 12 апреля в 12:16
2 електрички і 2 потяга. На електричку квитки на вокзалі або в самій електричці, потяг заздалегідь треба купити.
Але впевнена, влітку будуть додаткові
100pudov
• 12 апреля в 12:20
Ответ дляДюагональ
Але впевнена, влітку будуть додаткові
Так, тому потяги і не розглядаю. А електричка - як зрозуміти, що вона ходить щодня і буде ходити в серпні? В самій електричці квитки у контролера можна купити? Вибачте, я в електричках їздила в дитинстві останній раз, тому заритую
Дюагональ• 12 апреля в 12:25
Ответ для100pudov
Всі зимові ходять в серпні, тількии ще додаються деякі літні рейси . Оці 2 електрички точно будуть.
Ви саму дитину плануєте відправляти? В усіх еоектричках ходять кондуктори в продають квитки, але деякі вокзали облаштовані так, що без квитка не пройбеш на перон, та таких станціях треба в касі купити попередньо. Вокзалу на Славському не знаю, але малоймовірно, що там є система пропуску.
Садова гойдалка• 12 апреля в 12:35
Ответ для100pudov
У мене маленька станція, так в останній раз на вихідних контролер ходив прям по перону і продавав квітки. А так каса і в самій електричці. Але електрички зараз такі різні. Є рівень експресів ( з зарядками і столиками) й дерев´яні класичні. Вартість - однакова.
100pudov
• 12 апреля в 14:32
Дівчата, дякую всім за допомогу! Знайшла по номеру електрички її розклад на весь рік. До 1 серпня один розклад, а потім інший. Квитки будемо купувати на місці станції завчасно, бо через інтернет напевно не можна їх купити.