Домашня Зюзя• 12 апреля в 15:22

Скільки коштує будинок на 60 м2 з 0

Спілкуючь з будівельниками,ціни різняться від 1.5 млн і вище.
Але не розумію,як наііть з дешевих матеріалів можна так дешево побудувати?
І скільки зараз коштує підключити газ,електрику,якщо все є поруч,завести в будинок і заключити договора?
Lor111etta• 12 апреля в 15:23
Удалено администрацией...
Фіфачка• 12 апреля в 15:23
Газ -120 тис
Електрика -68 тис
2019 рік ціни
Arctic777• 12 апреля в 15:28
Дорого, коробка вообще конских цен стоит
.Апельсинка.• 12 апреля в 15:32
Дешевше купити готовий
Амелі на мілені• 12 апреля в 15:50
Відповідь як середня температура по палаті. Ціна на підключення комунікацій в різній місцевості різна і на це впливає багато чинників. Вартість одноповерхового на 60 і двухповерхового по 30кв.м на поверх буде теж різна. Ще кількість вікон, дверей. Короче кажучі недарма на кожний об´єкт складається окрема калькуляція. Я вам для прикладу напишу. Я робила скважину за 10000грн, а мій знайомий, який живе в цьому ж місті, але з іншого краю-за 200000грн, в нього будинок на гірці і гранітна порода під будинком. В мене глина. Мені зробили одразу, як домовилася. Він спеціальну бригаду з обладнанням чекав 6 місяців. Ціни тогорічні.
Мусик Пусик• 12 апреля в 15:50
Все окремо рахувати. На воду різниця навіть по вулиці може бути. У мене десь 100 тис, через вулицю вже 20 з документами. За світло скільки фаз і чи буде енерготариф. Газ від 100 тис.
Раніше там будинку не було? Рахуйте загалом чи буде підвал, складність даху, утеплення, зовнішнє покриття.
Верочка 100%• 12 апреля в 15:53
Странный вопрос. Все зависит от места расположения участка, близости к нему коммуникаций, и тд
Марфа Українівна• 12 апреля в 16:01
Автор, мы ремонт в трёшке делали бюджетный в 2020 году - почти 20 тыс долл
Жертва интернета• 12 апреля в 16:16
смотрю как сейчас строят дома без фундамента на сваях. Думаю это значительно дешевле, а в доме тепло и сухо. Крыши максимально простые по форме. Не резать все стены окошками, а делать панорамную стену.
Свекруховна• 12 апреля в 16:21
Вам такий по квадратурі як наші прапрадіди будували чи такий як Янукович збудував? Треба порахувати по ціна точно буде відрізнятися
Викачую яйцями• 12 апреля в 17:02
Ответ дляСвекруховна
Так мова йде про конкретну квадратуру.
Незламна Україна• 13 апреля в 08:59
Якщо робите все самі, то в половину дешевше ніж наймати бригади. Але потрібно в усьому розбиратися, та мати бажання скрізь бігати. У нас світло якщо сам бігаєш, то 45 тис на 20 кВт, якщо через бігунця - 165000. Залити армопояс вийшло дорожче в двічі ніж сам бетон.
Просто болталка• 05 мая в 15:54
Ответ дляНезламна Україна
Це потрібно не працювати як мінімум пів року двом чоловікам .
І це не значить що дешевше , а просто змінити роботу .
Просто болталка• 05 мая в 15:55
Ответ дляНезламна Україна
А що там бігати ? Заява, план , і через 1-2 місяці маємо світло .