Грамотний хвіст• 05 мая в 15:37

Ціна електрики (проводка, щиток і т.д) в квартирі 40 кв.м

В скільки зараз обійдеться роводка електрики в чорновій квартирі 40 кв? Цікавить ціна на роботу і матеріал
Белая котичка• 05 мая в 15:37
Около 50 тыс
Гопница-Советчица• 05 мая в 15:42
Ответ дляБелая котичка
Около 50 тыс
Не буде так . Дорожче .
Точу ляси• 05 мая в 15:43
Ответ дляГопница-Советчица
Не буде так . Дорожче .
😧
Лика-прилипка• 05 мая в 15:45
Ответ дляГопница-Советчица
Не буде так . Дорожче .
10 метров кабеля - 1000 грн)
Тримаю свічку• 05 мая в 15:46
Від 60 - 70 тис.
Відірву та викину• 05 мая в 15:47
За 30 чоловік зробить. Це робота. Матеріал обираєте самостійно на власні гроші. Не Київ, це я вас автор орієнтую. А дерти будуть по страшному. Але ціни різні, дивіться на работніки юа.
Просто Фіфа• 05 мая в 15:48
Рік назад 60 кв метрів робота 35 тисяч, матеріали 30 тисяч. І це просто звичайна проводка без різних доп освітлень як зараз люблять.
Відірву та викину• 05 мая в 15:50
Ответ дляПросто Фіфа
У вас адекватна ціна за роботу.
Молчалка• 05 мая в 15:52
Від 35 до 45 т залежно що хочете, матеріали окремо
Просто Фіфа• 05 мая в 15:52
Ответ дляВідірву та викину
У вас адекватна ціна за роботу.
Так майстра чекали, бо знайти було вже рік назад за адекватними цінами непросто. 😕 Поки ти з цим не стикаєшся то і думаєш як багато відписавших тут, що до 50 вкладетесь. Нам тільки виключателі у 9000 т грн вийшли, про інше мовчу.
Відірву та викину• 05 мая в 15:53
Ответ дляПросто Фіфа
У вас мабуть дороговартісні вимикачі. Зараз люди різні ставлять від найдешевших, до якісних. Хто, що може дозволити. Але багато майстрів офігили вкрай.
Тримаю свічку• 05 мая в 15:55
Ответ дляВідірву та викину
Так ціна за роботу + ціна матеріалів. Біля 60 тис точно буде.
Просто Фіфа• 05 мая в 15:56
Ответ дляВідірву та викину
Суть в тому, що як з цим стикаєшься, то від сум просто😥
Гидроусилитель руля• 05 мая в 15:56
36 квадратов 12 материалы + 40 работа.
Відірву та викину• 05 мая в 15:57
Ответ дляПросто Фіфа
Так. А ще як накосячать вити хочеться. В мене енергетик, освіта і досвід але часу мало. Проводка, сантехніка, все сам але штукатурів наймали, хотілось повбивати.
парИла я парИла• 05 мая в 16:05
Ответ дляПросто Фіфа
А сколько у вас их на такую сумму?
Силиконочка• 05 мая в 16:07
Те, за що колега заплатила 20 000, тато моїй подрузі зробив за 4000, а комусь іншому зробив би тисяч за 7 000. А тато робить все дуже грунтовно та правильно
Просто Фіфа• 05 мая в 16:08
Ответ дляпарИла я парИла
А сколько у вас их на такую сумму?
Там не тільки вони, то загалом, рамка під них, і т. д. Воно так здається, що дешево, а як загалом виходить сума, то чималенька.
парИла я парИла• 05 мая в 16:08
У нас от застройщика проводка, но надо будет кое где добавить розеток, надеюсь сами сможем. Остальное тоже сам сможем, сантехника только нужно будет искать(((
Надо ценить мужа больше)
парИла я парИла• 05 мая в 16:09
Ответ дляПросто Фіфа
Что то не много((( эх, цены….
Просто Фіфа• 05 мая в 16:11
Ответ дляпарИла я парИла
Что то не много((( эх, цены….
Так і це ціни на Електрономаші ринку в Києві, в Єпіцентрі це буде набагато дорожче, ціни жесть, просто тут дівчата правильно пишуть, десь сума 60 і буде, менше ніяк не вийде
парИла я парИла• 05 мая в 16:14
Ответ дляПросто Фіфа
Да, думала в эпике дешевле будет!
Силиконочка• 05 мая в 16:30
Ответ дляпарИла я парИла
Да, думала в эпике дешевле будет!
З досаіду свого ремонту, в Епіцентрі нічого дешевше не було. Коли був аас, то купляли десь. Якщо не було,то вже в Епіцентрі, бо ввн близько у мене
100pudov• 05 мая в 16:42
Ответ дляГопница-Советчица
Не буде так . Дорожче .
Да, 100 процентов
Очень дорогие провода медные. А на медные не делают
парИла я парИла• 05 мая в 17:12
Ответ дляСиликоночка
Мне пока до этого ещё год, присматриваюсь, причитываюсь, запоминаю. Но у меня скидка , знакомый таким работает. Ведро мусорное, с педалью, хорошее брала. Цена была 1400. Мне за 700 вышло. Но это ж надо знать хоть что именно смотреть, короче говоря, поездить надо.
А плитку где брали? Прошлую брала на академе, как он там плиточный этот. Не понравилось. 3 пачки керамогранита были отломаны углы. Пришлось ехать менять. Цена одна, на кассе другая. Такое себе.
Силиконочка• 05 мая в 18:00
Ответ дляпарИла я парИла
Плитку там, де і Ви -в Агроматі.2 рази на ремлнти брали. Задавалена. А ще там друг-дизайнер робив велике замовлення, буда гарна знижка
Силиконочка• 05 мая в 18:49
Вибачайте, писала в дорозі і не перечитала. Купа помилок