Пушап Мі мі• 12 апреля в 17:27
Де в Києві можна посидіти в 6.30 ранку?
Поїзд прибуває до Києва о 6.30 ранку. До 8.00 десь треба пересидіти. Чи щось працює в цей час?
І ще питання: як оплатити проїзд в метро? Треба якийсь додаток скачувати?
Та легко!• 12 апреля в 17:30
З 7 ранку працюють Макдональдси
За метро можна сплатити карточкою з підключеним nfс
Щебетушка• 12 апреля в 17:33
Ответ дляЛюблюДевчонок
Київ Цифровий
Здався він їм, якщо людина не з Києва. Автор йдіть до мака, а в метро карту банківську до турнікету прикладайте
Ку ка ку ка ку• 12 апреля в 17:34
Мак с 6 утра, до 10 у них утреннее меню (гамбургеров нет, есть мак маффины, драники, роллы). Это ваш единственный вариант
Анонім-ка• 12 апреля в 17:34
Ответ дляПушап Мі мі
Дякую, дівчата
Або в метро ще можна купити квиток в автоматі в холі.
Не служанка• 12 апреля в 22:18
Можно посидеть в зале ожидания на вокзале.Там на первом этаже есть теплый зал,там бесплатный интернет.
Божа кульбабка• 13 апреля в 13:56
Не впевнена, але здається на першому поверсі Центрального вокзалу цілодобова кав´ярня із спешалті кавою. Також є платні та безкоштовні зали очікування з безкоштовною оплатою.