Мовчу, але хочу• 13 апреля в 01:54
Герой или героиня какой книги раздражает вас
Своим поведением и почему?
Блакитна устриця• 13 апреля в 02:01
Герои всех любовных романов. Потому что готовы любую дичь творить, но не поговорить откровенно
Привіт з ботойбіччя• 13 апреля в 02:02
Из последнего - серия книг про Адама Фаули, как же меня бесила его жена, прям стукнуть хотелось и вывести из сюжета
Голубец• 13 апреля в 02:06
Не знаю. Не читаю книгу если герои начинают бесить. Какой смысл в таком мазохизме?
Блакитна устриця• 13 апреля в 02:10
Ответ дляБрехушечка
Анна Каренина
Истеричка потому что
Там маниакально-депрессивный психоз, я бы сказала
Язикувата Хвеська• 13 апреля в 02:28
Ответ дляБлакитна устриця
Так стадія ’ говорити відверто’ - це кінець роману. На те і закохані, щоб дурниці творити.
По статистиці, не люблять Дейзі з ’ Великого Гетсбі’, бо невдячна.
Кетрін ’ Грозовий перевал’ , бо істеричка .
Скарлет О´Хару , бо випендрьожніца.
Лоліту, бо підставила нормального чувака.
Я терпіти не можу чеховських персонажів п´єс, як загалом і всю нудну кацапську літературу.
Скарлет О´Хару , бо випендрьожніца.
Бесбардак• 13 апреля в 06:21
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Скарлет О´Хару , бо випендрьожніца.
Наоборот: нудятина как раз у нас. Одно нытье
Плекаю думи• 13 апреля в 06:40
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Скарлет О´Хару , бо випендрьожніца.
Чеховські персонажі були актуальні для свого часу. Але деякі новели також досить цікаві і насьогодні.
Для чого ви підкреслили свою нелюбов до цього автора?
А українська література того часу вам не нудна?
Мамзелькіна• 13 апреля в 08:51
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Скарлет О´Хару , бо випендрьожніца.
О, а я вступилася б за Скарлет, бо вона півкниги тягла на собі роботу, яку не всякий мужик потягне, хоча мене й дратує, як вона вчепилась в Ешлі. І мене часом підбішувала Мелані, хоча її багато хто хвалить, мені вона завжди здавалася якимось ідеалістичним персонажем - в житті ніколи не зустрічала людей, які б так кидались всім допомагати навіть не маючи запасних трусів у сумці в час катастрофи в особистому житті.
Язикувата Хвеська• 13 апреля в 12:51
Ответ дляБесбардак
Уточніть, у кого , у вас?
Якщо ви українка, то, те , що вам підсовували в шкільній програмі, і ви запам´ятали , і поставили остаточний штамп, говорить лише про те, що ви маєте дуже слабку уяву про літературу і культуру будь- яку загалом.
Язикувата Хвеська• 13 апреля в 13:02
Ответ дляПлекаю думи
Санта Марія новелла ( з італійської - новина)
. Чехов не писав новели. Росія не розуміла це слово і відкинула його, замінивши ’коротким рассказом, повестью’. Чехов- не новеліст.
А не подобаються мені його персонажі, тому що, більш примітивної, награної, надривної туги серед величі їхніх класиків, я не зустрічала. Романтизація російських сміттєвих прошарків суспільства різного гатунку в його нудних п´єсових діалогах і монологах просто викликають рвотну відразу. Так зрозуміло?!
. Чехов не писав новели. Росія не розуміла це слово і відкинула його, замінивши ’коротким рассказом, повестью’. Чехов- не новеліст. А не подобаються мені його персонажі, тому що, більш примітивної, награної, надривної туги серед величі їхніх класиків, я не зустрічала. Романтизація російських сміттєвих прошарків суспільства різного гатунку в його нудних п´єсових діалогах і монологах просто викликають рвотну відразу. Так зрозуміло?!
Язикувата Хвеська• 13 апреля в 13:13
Ответ дляМамзелькіна
Згодна з вами 👍. Скарлет- персонаж цікавий, двоякий, ідеалізований. Це десь про зародки фемінізму і рівноправ´я. Мені також вона в чомусь подобається, відрази не викликає.
В пості вище я навела приклади - спостереження дискусій , які мені траплялись в мережі із загальновідомих персонажів.
Кареніних і прочіх Чугункіних і Раскольнікових я не беру до уваги.
Бесбардак• 13 апреля в 13:24
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Уточніть, у кого , у вас?
Ага
Язикувата Хвеська• 13 апреля в 13:33
Ответ дляБесбардак
Ага
Вичерпна відповідь , дуже змістовно! Ви ’ага’ українка, чи ’ага’ не тямите?
Плекаю думи• 13 апреля в 13:39
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Зрозуміло. Але про українську літературу того часу і її ’надривну тугу’ ви промовчали.