Кундалина• 13 апреля в 20:23
Скільки заробляє ваш чоловік і як покращити фінансовий стан сім´ї?
Мій 20 тис, я 18.....шось придумовували, пробували, поки з цього нічого не виходить. Як у вас? Є якісь ідеї?
Кундалина
• 13 апреля в 21:25
Ответ дляСижуревувшоке
Это если детей нет и болячек
Так, це точно. В мене на лікарів стабільно тисяч 6-7 на місяць
Не за Будка• 13 апреля в 21:25
Ответ дляКундалина
Мій таке нічого не вміє, працює інженером на фірмі
Інженери гарно заробляють. Чи він інженер з техніки безпеки у держ установі?
Замріяна• 13 апреля в 21:26
По різному,в минулому місяці заробили -+120тис.,як буде в цьому ще не знаю,у нас власний бізнес,заробляємо разом,з цієї суми тисяч 70-80 відкладаємо,на решту живемо
Кундалина
• 13 апреля в 21:27
Ответ дляНе танцую- но пою
Я менеджер по замовленням. Але вже рік шукаю як змінити роботу. І абсолютно нічого або менші гроші. Чесно як би не поїздка молодшого закордон пішла б на 20 тис. Бо вже так надоїло працювати на одному місті(((
Розумію вас, теж постійно паралельно шукаю шось краще, але ....нічого
Не за Будка• 13 апреля в 21:28
Ответ дляКундалина
Ви у маленькому містечку?
Сижуревувшоке• 13 апреля в 21:29
Ответ дляКундалина
От і про це ж...але всі кажуть, що чудові гроші. Діти є у вас?
Так. Дитина плюс аліменти. Гуртки. Я хворію. Дурдом короче. Кредитка виручає
Кундалина
• 13 апреля в 21:32
Ответ дляНе за Будка
Геолог-метролог
Дуб береза• 13 апреля в 21:33
Зп у мужа 25-27, у меня 65. Подрабатывает ещё, бывает и 10-15 в месяц, а бывает ничего.
Кундалина
• 13 апреля в 21:33
Ответ дляЗамріяна
В якій сфері ваш бізнес?
Не за Будка• 13 апреля в 21:33
Ответ дляКундалина
Геолог-метролог
На будівництвах такі потрібні. Чому не шукає іншу роботу? Військові документи не в порядку?
Кундалина
• 13 апреля в 21:34
Ответ дляНе за Будка
Ви у маленькому містечку?
Обл.центр, західна область
Кундалина
• 13 апреля в 21:41
Ответ дляДуб береза
Чим заробляєте?
Кундалина
• 13 апреля в 21:42
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мой муж получает 15, я -50-60. Менять пока не планируем. Война.
Чим заробляєте?
Видящие_помогите• 13 апреля в 21:46
Ответ дляКундалина
Чим заробляєте?
Ми працюємо в ІТ, позиції різні
Кундалина
• 13 апреля в 22:44
Ответ дляМеня много
Я 85, чоловік пенсію 52-53.
Ви чим заробляєте?
Танцепесенная• 13 апреля в 23:51
Ответ дляБаба Йога
Чоловік служить. Від 35 до 200, залежно де знаходиться і що робить.
Але ці гроші не радують - цілодобово під обстрілами ні за які гроші не раджу бути
200? Перший раз чую таку суму , він явно десь у командирах великих
Баба Йога• 14 апреля в 08:55
Ответ дляТанцепесенная
Ні, він сержант. Доброволець. В армії в молодості на служив. Але робота потребує певних знань