Мааарковная• 13 апреля в 20:35
Порадьте куди можна поїхати з чоловіком?
Кінець червня,початок липня,десь на 8 днів по Україні, бажано щоб можна було покупатись і природа якась.
Чоловік на війні зараз,обіцяють в цей період відпустити в відпустку,хоче кудись поїхати,відпочити,саме так,як написала вище.
Не дуже дорого.
Бюджет десь до 30тис грн
Не дуже дорого.
Бюджет десь до 30тис грн
Оцененная• 13 апреля в 21:09
Закарпаття, село Поляна
Там обираєте готель з басейном, можете на екскурсію на синевир з´їздити чи на термальні води, водичку мінеральну попити
Опля Картопля• 13 апреля в 23:46
Ответ дляОцененная
Закарпаття, село Поляна
Там нечего делать совершенно