Захекалася читать• 13 апреля в 21:15
Хорватія як там? Всім дуже подобається, в захваті
Але одна знайома часто хворіла і там якась проблема з медициною
Бо думала може квартиру там купити..
На циголках• 13 апреля в 21:20
скільки вже можна про хорватіююю ?
Хорватія хорватія хочу в хорватію як там хорватія чи стоїть ще хорватія а які ціни в хорватіі а яке житло .. і так кожен божий день на порадниці
Ну хоч архів тем іноді переглядайте пліз. Вже писано-переписано там. користуйтесь
Пустощі-веселощі• 21 апреля в 13:49
Купити квартиру і хворіти багато - який взаємозвʼязок? Нормальна тут медицина, ніколи не стикалася з проблемами.