Ужгород• 10 января в 22:48
Раннє бронювання відпочинку
Хто мав досвід раннього бронювання відпочинку за кордоном? Чи справді це вигідно? Чи варто це так зарання робити? На що звернути увагу?
Летала_НаМетле• 10 января в 22:52
Немає особливо смислу, якщо підходить середній по палаті варіант.
Це має смисл якщо ви хочете конкретний готель, який в дефіциті.
Все інше - рулетка.
І взагалі це доволі ризиковано.
Може статися, що завгодно: хвороба, відрядження, операція, вагітність, військові ризики.
Ніхто ніякі гроші вам не верне, звичайно.
В кращому випадку просто переоформлять тур на інших людей дешевше, але гроші ви втратите частково
Все інше - рулетка.
І взагалі це доволі ризиковано.
Ужгород
• 10 января в 22:51
Ответ дляАпофиозная
Для Турции выгодно
Я дивлюсь той готель , що минулого року їздили. Він вже зараз дороще на 15тис.
🤔 то це ніяк не вигідніше..
Г@Л@В@ломка• 10 января в 22:52
Болгария не очень. А вот за 2 недели до выезда подвернулся шикарный отель за демократичную цену
Апофиозная• 10 января в 22:52
Ответ дляУжгород
🤔 то це ніяк не вигідніше..
вы думаете, что в сезон упадет цена?
Пацелуйнитуда• 10 января в 22:57
Ответ дляЛетала_НаМетле
Все інше - рулетка.
І взагалі це доволі ризиковано.
Все інше - рулетка.
І взагалі це доволі ризиковано.
Эти риски есть и без раннего бронирования. Вы же все равно покупаете тур хотя бы за пару недель, а не за день до поездки.
Летала_НаМетле• 10 января в 23:03
Ответ дляПацелуйнитуда
Я взагалі не купую тур.
Все бронюю і викупаю сама уже років так 15.
Більше 50 країн уже відвідала.
І сама не полечу лише на Мальдіви, наприклад, бо багато пересадок літак/літак/човен.
Самій набагато дешевше виходить.
У нас Канари вийшли 1500 євро на двох на тиждень в готелі 5* на все включено в листопаді з дорогою.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Більше 50 країн уже відвідала.
Самій набагато дешевше виходить.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Ужгород
• 10 января в 23:02
Ответ дляАпофиозная
вы думаете, что в сезон упадет цена?
Поняття не маю, я не слідкувала ніколи, підіймається чи падає ціна. Завжди коли відпустка, то за якийсь час щось і знаходила, щоб все підходило те, що хочу.
А тут думала, може зекономлю)) . Буває висвічують тури по 30 000🙄 ну бл.н, їздять ж люди🤔
Чи то гарячі тури. Теж цікаво. Я б за таку суму зірвалась і поїхала. Але чомусь не попадатися такого..🤷♀️
Ужгород
• 10 января в 23:03
Ответ дляТарабарщина
Выгодно брать горящие за пару дней до вылета
Де брати?
Ужгород
• 10 января в 23:05
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я взагалі не купую тур.
Більше 50 країн уже відвідала.
Самій набагато дешевше виходить.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Більше 50 країн уже відвідала.
Самій набагато дешевше виходить.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Ну це добре якщо ви знаєте вже як це робити... Я ще чайник в замовленні самостійно за кордоном. Багато підводних каменів ...
Ужгород
• 10 января в 23:07
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А чому не дуже?
Я була в Єленіте, ще до того потопу, навіть дуже!
Знайомі минулого року були, теж сподобалось, дивлячись який готель..
Бурундучиха• 10 января в 23:12
Бронювала на острів Крит в Ієрапетру зимою на травень. І за місяць в Египет. Все збулося 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 і вже під час війни.
Просто красавица• 10 января в 23:14
Ответ дляУжгород
🤔 то це ніяк не вигідніше..
А что за отель,вам понравился?
Знову Я• 10 января в 23:28
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я взагалі не купую тур.
Більше 50 країн уже відвідала.
Самій набагато дешевше виходить.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Більше 50 країн уже відвідала.
Самій набагато дешевше виходить.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Ого нифига себе, и расскажите секрет, как вы это делаете?
Знову Я• 10 января в 23:32
Я тоже не вижу вкусных цен, хотела раннее ,а толку цена капец,
Те что предлагают на ,7 дней нам не подходит, хотим на больше дней,
А все туры идут на стандартное количество дней 7 , мне не подходит
В общем тяжело искать, разве что ехать на автобусе, а по приезду в отеле самой купить дни
Сіточка• 10 января в 23:36
Ответ дляУжгород
🤔 то це ніяк не вигідніше..
Вы просто не понимаете, что летом он будет ещё дороже, если хороший отель
Ужгород
• 11 января в 00:02
Ответ дляПросто красавица
А что за отель,вам понравился?
Готель Гідрос в Кемері.
Ужгород
• 11 января в 00:04
Ответ дляСіточка
Ну я не привязуюсьь до якогось 1 готелю. Мені навпаки, я шукаю інший, кожного разу. Я люблю новеньке. Де вже була туди не поїду знову. Ну це прям має бути 10 з 10. Таких ще не бачила.
Турагенція Tourdream• 11 января в 00:08
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну это Вам просто повезло.
По Болгарии уже не первый год приличные отели, оптимальный по соотношению ’цена - качество’ разбирают только по раннему бронированию. Уже сейчас некоторые в стопе на сезон. До лета останутся только неликиды и дорогие варианты.
Вся Европа бронирует заранее, европейцы так приучены.
В сезон не найдёшь приличных и приемлемых по цене вариантов в таких странах, как Испания, Греция, Хорватия, Черногория.
Наши операторы уже не первый сезон дают выгодные условия по РБ с минимальной предоплатой и приемлемыми условиями отмены бронирования. Понятно, что в наших условиях планировать трудно. Но я не знаю за последние годы случаев, чтобы кто-то из клиентов пожалел, забронировав тур по ранеему. А вот примеров в сезон неподтверждения отелей, невозможности подобрать что-то приличное в бюджете очень много.
Просто красавица• 11 января в 00:10
Ответ дляУжгород
Готель Гідрос в Кемері.
Классный,тоже была там,но до войны еще
Турагенція Tourdream• 11 января в 00:18
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я взагалі не купую тур.
Більше 50 країн уже відвідала.
Самій набагато дешевше виходить.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Більше 50 країн уже відвідала.
Самій набагато дешевше виходить.
Це з усім-усім))
Навіть з перлинами на подарунки
Канари (до речі який саме острів та готель?) і пакетом бувають не дуже дорого.
Ось перше, що знайшла для прикладу, і в жовтні, коли ще тепліше, ніж у листопаді:
о.Тенеріфе, прямий рейс з Варшави
Blue Sea Costa Jardin & Spa 4*
виліт 16.10.25
7 ночей
все включено
63 000 грн за двох
А на Мальдіви, до рені, добиратися не так важко, якщо Ви досвідчений мандрівник))
У Мале літають прямі рейси, а трансфери на острови часто організують самі готелі і це вже може входити у їх вартість.
о.Тенеріфе, прямий рейс з Варшави
Blue Sea Costa Jardin & Spa 4*
виліт 16.10.25
7 ночей
все включено
63 000 грн за двох
Ужгород
• 11 января в 00:22
Ответ дляТурагенція Tourdream
о.Тенеріфе, прямий рейс з Варшави
Blue Sea Costa Jardin & Spa 4*
виліт 16.10.25
7 ночей
все включено
63 000 грн за двох
о.Тенеріфе, прямий рейс з Варшави
Blue Sea Costa Jardin & Spa 4*
виліт 16.10.25
7 ночей
все включено
63 000 грн за двох
63 000 це лише готель.. А доїхати туди назад на 2-х ще + така сума.
Ця тема про ті тури які менше такої суми. І люди знаходять, питання от тільки де?)) Я вже бачу що точно не по ранньому бронуввнню.
Бабо-лебідка• 11 января в 00:24
Ответ дляТурагенція Tourdream
о.Тенеріфе, прямий рейс з Варшави
Blue Sea Costa Jardin & Spa 4*
виліт 16.10.25
7 ночей
все включено
63 000 грн за двох
о.Тенеріфе, прямий рейс з Варшави
Blue Sea Costa Jardin & Spa 4*
виліт 16.10.25
7 ночей
все включено
63 000 грн за двох
Можете на Пхукет запропонувати тури ? Діапазон лютий -квітень
Турагенція Tourdream• 11 января в 00:24
Ответ дляУжгород
Готель Гідрос в Кемері.
Цей готель на майбутній сезон війшов до мережі Corendon, змінив концепцію (підвищив рівень), тому логічно, що він буде дорожний наступного літа.
Турагенція Tourdream• 11 января в 00:29
Ответ дляУжгород
Це вартість за повний пакетний тур. Перельот з Варшави, трансфер, страховка, проживання, харчування все включено. Доїхати треба лише до аеропорту у Варшаві.
Бджолина королева• 11 января в 00:45
Ответ дляЛетала_НаМетле
Все інше - рулетка.
І взагалі це доволі ризиковано.
Все інше - рулетка.
І взагалі це доволі ризиковано.
И в прошлом и в этом году бронирование идёт с минимальной предоплатой 500-1000 грн, которую возвращают если отказ где то за месяц и больше.
Ужгород
• 11 января в 01:20
Ответ дляТурагенція Tourdream
Я не знаю що це означає, куди він там увійшов) мені все рівно.
Норм був. Їжа більш менш хороша, різноманітність слабка, номера старенькі. Територія мала. Вайфай в номерах+. За ту ціну яку ми платили норм. Але те, що зараз пропонують , суму маю на увазі я б 2 -й раз не придбала б.
Рожева юбка• 11 января в 09:39
Ответ дляУжгород
Я їздила по гарячому туру. Тур 30000, але зверху ще +15000 вийшло(( Дорога з України зараз як мінімум 10000 на двох, якщо не живете десь на заході біля кордону(((
Ужгород
• 12 января в 14:12
Ответ дляРожева юбка
Ну 40 т.на 2- х, з дорогою, зараз це норм виходить.