Впораюсь зі всим• 14 апреля 2025

ГЕРХ, гастрит і голодні болі. Хто стикався?

Ковтала зонд, показало лише почервоніння. ні виразок, нічого серйозного. почала омепразол 20 мг зранку.
але мучить голодний біль.
ввечері пече зсередини((
альмагель не допомагає, лише викликає запор.
хто стикався? що робити?(
Байрактара• 14 апреля 2025
Мне помогает квамател 40мг на ночь где-то дней пять. Но мне кажется омепразол это аналог, смысла нет менять. Ждите просто. Такого чтоб прям сразу облегчало ситуацию не нашла ничего.
Домовенок Кузя• 14 апреля 2025
Я пила Золопент. А на ніч гавіскон чи алмагель.
Але у вас все те ж саме.
Тут час треба, ці гастрити помучать довго. Ну в мене може і місяць триматись і більше.
parele• 14 апреля 2025
Якщо дозволите, дам пораду. Колись в мене був хронічний гастрит, декілька років мучилася. Потім зустріла лікаря, який сказав, що якщо хочу позбавитися від нього - дієта №5 хоча б три роки.
Я витримала майже 5. Але вже років 20 навіть не згадую про біль у шлунку.
Але атрофічний гастрит, нажаль, дієтою не вилікуєш.
автор Впораюсь зі всим • 14 апреля 2025
Ответ дляparele
засмучена, бо я норм харчуюсь((
нерви((
вже на АД
Библиотекарь• 14 апреля 2025
Урсис,на Pubmed багато публікацій. Він робить жовч менш їдкою, відновлює слизову шлунка. У мене ще є інша хвороба, неврологія, вимушена пожиттєво приймати ліки які подразнюють ЖКТ, а без них - пряма дорога до інвалідності, бо вторинний паркінсонізм. Допомагає.

Рефлекс не лікується, як мені сказала лікарка.

А от з АД обережно. У мене гастрит почався після півроку на гідазепамі. По АД - знаю точно что Амитриптилин может усугублять. По другим препаратам не вникала. Тритико когда-то принимала недолго, не заметила обострения гастрита
автор Впораюсь зі всим • 14 апреля 2025
Ответ дляБиблиотекарь

в мене нема каменів в жовчоному та проблем з печінкою
приймаю флуокситин
Наша взяла• 14 апреля 2025
Зробіть гастроскопію по OLGA, бо оте, що ви зробили, воно ні про що. По стану слизової зрозумієте, що робити.
Библиотекарь• 14 апреля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
приймаю флуокситин
У мене також нема каменів. Якщо у Вас саме рефлюкс-гастрит, за кордоном його лікують урсо- кислотою. Діючою речовиною Урсиса/урсосана і т.д.
автор Впораюсь зі всим • 14 апреля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
оу, дякую . не знала.
а як оприділити дозування і тривалість лікування?
Библиотекарь• 14 апреля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
оу, дякую . не знала.
Я пройшла курс лікування коли було загострення, бо по фгдс були рефлюкс-гастрит, дуоденіт, хелік...
Я приймаю постійно 250 мг, із-за того що від іншої хвороби основний препарат завжди буде подразнювати ЖКТ і гастрит я ніколи повністю не вилікую.
Приймаю урсис/аналоги, щоб могла нормально приймати ці ліки, без щоденного болю під ребрами кожного вечора і щоб не 🤮 жовчю на роботі, ще й так пекло що в жар кидало. Іноді звісно живіт болить, тоді омепразол.

Ну, довелось обирати - мозок або ЖКТ 🤷Я дуже рада що у мене пройшов тремор, нормальний почерк, нема нападів викручування, набагато активніша, працездатна, вчу англійську з додатком(на піку неврологічної хвороби була тупа ппц).
Омепразол чергую з урсисом, бо так дешевше, знаю що це може привести до поліпів, а то і онко ЖКТ, але якість життя для мене важливіша.
автор Впораюсь зі всим • 14 апреля 2025
Ответ дляБиблиотекарь

яку дозу приймали. та скільки тривав курс?
Библиотекарь• 14 апреля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
При загостренні гастриту був комплексний курс ліків, десь місяць. Урсис по вазі, в інструкції вказано.