Советчица Года• 14 апреля в 20:01

Скільки Ви зустрічались зі своїм чоловіком?

Я 5 років. У шлюбі 22 роки.
З 15 років моїх та 20 його)
Не боюся осуду• 14 апреля в 20:41
Ответ дляСоветчица Года
Ми не жили. Ми зустрічалися і одружилися.
аналогічно, ніколи не бачила потреби с сожительстві
Ну шо не так?• 14 апреля в 20:43
Зустрічались до...чого конкретно?
Познайомилась у 27, переїхала до нього у 28, народила дитину в 30, одружилась в 33
Не боюся осуду• 14 апреля в 20:44
Ответ дляОля_с_киркою
Ой, такий варіант не для мене)
Ми десь 1.5 місяці зустрічалися і вирішили будувати сім´ю.
З´їхалися разом одразу і через ~1.5 року одружилися
коли вирішують будувати сім’ю - одружуються
Ну шо не так?• 14 апреля в 20:47
Ответ дляНе боюся осуду
Ну он вже в цій темі описали дві ситуації, в яких зрозуміло, що краще б пожили і розбіглися без побігеньок по інстанціях.
Для мене це база. Інакше б життя склалося набагато гірше
Не боюся осуду• 14 апреля в 20:50
Ответ дляНу шо не так?
так не треба збігатись швиденько в надії таки дотиснути до женячки або зі страху, щоб не знайшов більш зговірливу то й не буде ’краще б пожили’
Ну шо не так?• 14 апреля в 20:57
Ответ дляНе боюся осуду
Щось у вас перша частина не в´яжеться з другою. Не треба жити разом, щоб не було ’а краще б таки пожили’? 😂

Ну й розумію, що вам нема чим хвалитися в житті окрім штампу, того й намагаєтесь принизити тих, хто живе без нього. Але взагалі дорослі закохані люди хочуть бути разом не лише два рази на тиждень по годинці, але не всі готові кидатись одразу в ту ’женячку’) побачити, яка людина в побуті, не підштовхувати події, а добряче придивитись до кандидата у супутники життя - це дорогого коштує. Як написала, мене це вберегло від помилок. Бо була б зараз мінімум раз розлучена з дітьми від різних чоловіків 100%
Шукаю трусики• 14 апреля в 20:59
Зустрілися 2 рази, потім одразу зʼїхалися. Пропозиція через рік десь, але до неї вже купили спільне авто) Одружилися через рік теж - хотіли пізніше, як буде свій будинок, але розписалися швиденько на початку війни.
Небалувана Галя• 14 апреля в 21:23
Познакомились,через неделю уехали вместе в Египет, приехали и ещё пару недель искали подходящее жилье и стали жить вместе. И так 26 лет
Укр_жіночка• 14 апреля в 21:40
Ответ дляРогнеда Карповна
На 4-й день знакомства сделал предложение. Через 2,5 месяца расписались. Прожили 34 года.
Что-то случилось?
МамОмужа• 14 апреля в 21:44
Знали друг друга 12 лет, встречались 3 месяца, в браке 14й год
Белочкой зови• 14 апреля в 21:50
Встречались неделю, потом стали жить вместе, через 5 месяцев поженились, уже 17 лет вместе )
Оля_с_киркою• 14 апреля в 21:59
Ответ дляНе боюся осуду
Ну так ми і одружилися)
До чого ваш негатив і агресія?
Не боюся осуду• 14 апреля в 22:01
Ответ дляОля_с_киркою
Ну так ми і одружилися)
До чого ваш негатив і агресія?
де негатив і агресія? а без сожительства ніяк би не одружились, сожительством ’взяли’? І у кого тут ’негатив і агресія’?
Оля_с_киркою• 14 апреля в 22:02
Ответ дляНе боюся осуду
Я тут подивилась інші ваші коментарі в цій темі.
Мені шкода, що ви аж настільки незадоволені життям і хтось вас образив.
Нехай все налагодиться у вас і вам стане легче
Забагаловка• 14 апреля в 22:33
Год встречались, в браке 30 лет в этом году будет
Несу пургу• 14 апреля в 23:07
3 роки зустрічались, рік жили разом, потім завагітніли і одружились. В шлюбі 22 роки
Ло Шарик• 14 апреля в 23:19
3,5роки, з моїх 18.В шлюбі 15років
Рогнеда Карповна• 15 апреля в 06:21
Ответ дляУкр_жіночка
Что-то случилось?
Муж умер 2 года назад. Ему было всего 55.
Укр_жіночка• 15 апреля в 15:12
Ответ дляРогнеда Карповна
Соболезную вашей утрате 🫂