Советчица Года• 14 апреля 2025
Скільки Ви зустрічались зі своїм чоловіком?
Я 5 років. У шлюбі 22 роки.
З 15 років моїх та 20 його)
Советчица Года
• 14 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
До шлюбу зустрічалися?
Чи до того як почали разом жити?
Ми не жили. Ми зустрічалися і одружилися.
НаБалКоніХодять• 14 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Рік зустрічались, рік жили разом, потім розписались.
О. Я точно так же. В браке уже 23 года
Оля_с_киркою• 14 апреля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ой, такий варіант не для мене)
Ми десь 1.5 місяці зустрічалися і вирішили будувати сім´ю.
З´їхалися разом одразу і через ~1.5 року одружилися
Найщасливіша• 14 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Ой, такий варіант не для мене)
Мы через 2 недели начали жить вместе
Рогнеда Карповна• 14 апреля 2025
На 4-й день знакомства сделал предложение. Через 2,5 месяца расписались. Прожили 34 года.
Первая ласточка инфляции• 14 апреля 2025
2 года встречались. В этом году будет 18 лет со дня свадьбы и 20 лет всего вместе. Блииин. Я ума сойти. 20 лет! А я развестись хочу
Гірчинка• 14 апреля 2025
рік і один тиждень зустрічались перед весіллям. Разом вже майже 20-ть років живем
Король дивана• 14 апреля 2025
2 місяці до освідчення (але ми були знайомі раніше, не зустрічалися)
у шлюбі 15 років
Пургену мне• 14 апреля 2025
Рік, а потім я залетіла. Підготували все до весілля- вагітність завмирає. Але що вже робити, коли все домовлено, прийшлося одружуватися)) в цьому році буде 24 роки шлюбу.
Советчица Года
• 14 апреля 2025
Тут завжди якісь незрозумілі ситуації описують. Десь якась не зрозуміла ситуація, радять розводитися.
А виявляється скільки довгих стосунків і шлюбів. Дай Бог і щасливих.
Я в свого чоловіка вросла корінням. Страшно, що так. Величезна прив’язаність.
Весела пiсенька• 14 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Мой брат через 3 дня знакомства сообщил что решили с девушкой пожениться, через два месяца поженились , через 4 месяца развелись
я так и не поняла что это было...
Умничка-помощничка• 14 апреля 2025
6 месяцев встречались. Мне 18 было, мужу 24. Поженились 25 лет назад)
Добрая свекровь• 14 апреля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Смотря какая ситуация, иногда годы ни о чем не говорят. Или не говорят о хорошем, а кто-то годами терпел и пытался что-то изменить
пані Солоха• 14 апреля 2025
Близько місяця. Розлучились через два роки. Можна було просто зустрічатись і не робити один одному нерви.