Фрекен бок• 14 апреля 2025
Это какой-то новый лохотрон?
В чем он заключается? Мне хотят нарисовать картину, так еще и заплатить за нее 🤣
Дуболом• 14 апреля 2025
Ответ дляФрекен бок
Так а в чем он заключается?
Недавно у блогера видела, несовершенно летней тоже самое предложили)))) блогер думает что хотели девочку завербовать куда-то или выманить интим фото после нескольких удачных оплат
Воздух в банке• 14 апреля 2025
Ответ дляФрекен бок
Так а в чем он заключается?
моїй сестрі теж таке писали, казали , що молода художниця, моя сестра довго розводила, потім виявилось, що це якийсь жирний китаєць. зідзвонилися.
Дуболом• 14 апреля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• 14 апреля 2025
Попросил деньги на пейпал, потому что типа не проходит платеж. Старый развод. И общается он через переводчик, это очень видно. Сидит где-то в Нигерии
verschwommenheit• 14 апреля 2025
Ответ дляДуболом
Удалено администрацией...
Дуболом• 14 апреля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
В Нигерии еще до такого не додумались, обычно это китайцы, у них там офисы огого, целые высотки под офисы как у нас в Днепре. Прям районы целые по кибер разводу
ХаДиДиШь• 15 апреля 2025
Ответ дляДуболом
В Нигерии давно этим промышляют. Я это точно знаю
Dolce.Vita• 15 апреля 2025
Так, потім щось там буде по типу скиньте таку суму, щоб отримати від мене гроші.
Замулена ріка• 15 апреля 2025
Наступний крок буде, вони скажуть що не можуть скинути Вам гроші, тому пейпал у вас не бізнес акаунт, але щоб він був бізнес акаунт, потрібно підтвердити на пошті і мати на балансі 100 у.е.
Ну і далі акаунт в їхніх руках.
Це стара схема, зазвичай вони пишуть на молоді акаунти есті, мені в інстаграм ще писали, вже і до тіктока добралися
Ну і далі акаунт в їхніх руках.
Не зацілована• 15 апреля 2025
Ответ дляowl62
А що на померлого родича-мільйонера вже ніхто не ведеться?
Мені ще писав американський моряк, хотів грошей мені прислати)
Не зацілована• 15 апреля 2025
Ответ для9556633
А мне американский военный из Сирии, вдовец
А шо ж ви не дали надії...
Удальонка• 15 апреля 2025
Ответ дляНе зацілована
Мені англійський моряк писав, вдівець з двома дітьми, потім його корабель захопили пірати і він хотів мені переслати важливі документи на зберігання, щоб раптом що, я їх віддала його дітям, коли підростуть.
Так мені довіряв.
Але, схоже, пірати примусили його видалити сторінку у фейсбуці :(
Так мені довіряв.