nennsi• 15 апреля в 10:25

Пугачевой 76. Молодец!

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!
Natabond76• 15 апреля в 10:26
Пугачова часто на Советчице буває і побачить?
К.а.л.и.н.а• 15 апреля в 10:26
Ну, почекаємо тепер коли вона зайде в вашу тему і лайкне ваше привітання
автор nennsi • 15 апреля в 10:27
Хоть не боится обламывать кремлевский дом престарелых и мужу ее спасибо за поддержку!
clernikol• 15 апреля в 10:28
Ответ дляnennsi
А можна поцікавитися, про яку саме підтримку йде мова?
Волшебная лампа• 15 апреля в 10:29
Ответ дляnennsi
А шо ей вообще бояться? Ей 76, она уже не поет практически, бабла с кацапов настригла и живет себе
clernikol• 15 апреля в 10:33
Ответ дляВолшебная лампа
І відкрито не виступає проти війни, як не допомагає Україні, про анемію Криму і війну 2014-2022 року взагалі мовчала і навіть завуальовано не висловлювалась проти. Знайшли прям ’героїню’ України, ще й вітають її, слів нема
Э-велин@• 15 апреля в 10:36
Ответ дляclernikol
Да, героиня. Выступать против маньяков нужна смелость. Литвиненко, Немцов, Березовский тоже выступали, даже некоторые сбежали, не помогло
Marinamariana• 15 апреля в 10:38
Очень насыщенная жизнь у нее . Бывает же у человека столько энергии . В одной ее жизни как будто 5 этих жизней обычного человека
clernikol• 15 апреля в 10:38
Ответ дляЭ-велин@
Вона не виступає відкрито проти. Схаменіться вже в своїй любові до русні
Olga_72• 15 апреля в 10:44
Ответ дляclernikol
Вона і Галкін відкрито підтримають Україну. Вони реагують на обстріли русні, називають ху*ло преступніком.
sunshine0610• 15 апреля в 10:53
Ответ дляclernikol
Господи, она и не обязана помогать Украине.
Э-велин@• 15 апреля в 11:05
Ответ дляclernikol
Она выступает открыто везде, где ее об этом спрашивают. И да, с лозунгами активно по демонстрациям не бегает.
Схамениться уже в своем желании превратится в таких же маньяков, как рашисты
Full House• 15 апреля в 11:13
Ответ дляclernikol
Вона для дуже багатьох була і залишається авторитетом в росії. Гадаю, усі вони хоча б послухали альтернативну від кремля думку, а це вже щось означає.
clernikol• 15 апреля в 11:20
Ответ дляOlga_72
Можна прямі цитати Пугачової?
clernikol• 15 апреля в 11:21
Ответ дляЭ-велин@
Ні, не відкрито, в тому то й справа
clernikol• 15 апреля в 11:22
Ответ дляFull House
То ж якби та думка була і відкрито висловлювалася, але ні, вона намагається всидіти на двох стільцях. Це як і Навальний. Вони не наші герої, вони переслідують свої особисті цілі
Heilige Sonne• 15 апреля в 11:57
Ответ дляЭ-велин@
Так уже перетворились на таких
Olga_72• 15 апреля в 12:24
Ответ дляclernikol
Можна прямі цитати Пугачової?
Я вам що, автобіограф Пугачовой, щоб записувати прямі цитати що чула у відео? Я точно бачила як вони з Максимом осуждували вибух в центрі якогось міста російською ракетою. Але я не збираюсь зберігати в голові зайву інформацію і цитувати дословно. Мені достатньо знати їх позицію.
Э-велин@• 15 апреля в 13:22
Ответ дляclernikol
Ні, не відкрито, в тому то й справа
А как? Организовывает какие то тайные клубы, вход платный? Вы были уже на них?
Татьяна-8275• 16 апреля в 01:24
Молодец. Но последние две песни - полный отстой.