Чемодан-Вокзал-Майами• Изменено вчера в 08:41

Бажання намахати ближнього вже засіло у нас в крові

І це особливо видно коли прожив кілька років в іншій країні. Причому часто щось придумати, намутити, не договорити навіть там, де це не принесе вигоди, просто по інерції, на автоматі.
Мама поїхала на місяць в Україну, і от оцей фльор на**’ва скрізь, від перевізників до лікарні, від компанії яка продає металопластикові вікна до аптеки яка продає милиці. Оцей от бізнес в стилі ’купив за 10 на влітку, етикетку наліпив, за 100 продав’. Оце от ’ну а що ви хотіли? Всі так роблять’
За кордоном не ідеалізую нікого, люди є різні, але от у нас це просто в ДНК вже вписано. Тут за кордоном якщо працювати - не на українців, якщо купувати машину, то не у наших. Бо намахають
Пушкининиана• вчера в 18:57
Ответ дляЗаздрість то погано
Так не ваше собаче діло які ми, злі чи не злі.
Якщо ви хочете відчути на собі нашу злість - їдьте і витрачайте в нас свої гроші
Удалено администрацией...
Пушкининиана• вчера в 18:58
Ответ дляЗаздрість то погано
Без тієї одної невдоволеної Галі, що тут написала?
Навіть незнаю, як переживемо
Удалено администрацией...
Заздрість то погано• вчера в 18:59
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Заздрість то погано• вчера в 19:00
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
І не побачимо
Страдальці тільки ви
Пушкининиана• вчера в 19:00
Ответ дляЗаздрість то погано
Удалено администрацией...
Пушкининиана• вчера в 19:01
Ответ дляЗаздрість то погано
І не побачимо
Страдальці тільки ви
Удалено администрацией...
Заздрість то погано• вчера в 19:01
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Заздрість то погано• вчера в 19:01
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Пушкининиана• вчера в 19:04
Ответ дляЗаздрість то погано
І не побачимо
Страдальці тільки ви
Удалено администрацией...
Пушкининиана• вчера в 19:04
Ответ дляЗаздрість то погано
Удалено администрацией...
Заздрість то погано• вчера в 19:05
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
А в вашому ще й жінок
Заздрість то погано• вчера в 19:05
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
І вам гарного вечора
Пушкининиана• вчера в 19:06
Ответ дляЗаздрість то погано
А в вашому ще й жінок
Удалено администрацией...
Заздрість то погано• вчера в 19:07
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Гарного вечора, пані
Пушкининиана• вчера в 19:09
Ответ дляЗаздрість то погано
Гарного вечора, пані
Удалено администрацией...
Заздрість то погано• вчера в 19:09
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Белочкой зови• вчера в 19:15
Ответ дляСокодавка ще та
даже взять те же цветы на окнах - там спокойно ставят и никто не тянет декор, веночки, вазоны, у нас попробуй вывесить веночек снаружи двери - сколько он там привисит?
Вже двічі снігом припадав, треба піти зняти)
Белочкой зови• вчера в 19:17
Ответ дляЗаздрість то погано
Вони їдуть незалежно від того чекають чи ні
Бачите, там жінки недовольні але по третьому разу приїжджають.
Мазохісти по іншому не скажеш
Була один раз. Красиве місто, але більше не поїду. Не подобається ’вайб’.
Белочкой зови• вчера в 19:19
Ответ дляЛагшмивара
Та всех там ждут, потому что это деньги. Это же так смело - мужику высадить женщину с ребенком. Прям патриотично! Все, на что способен?
Ага, щоб шафчик їхав 2*2 метра то і не пищав би, гнида.
Заздрість то погано• вчера в 19:21
Ответ дляБелочкой зови
Це нормально, що не всім подобається.
Мені, наприклад, Одеса ні про що
Белочкой зови• вчера в 19:24
Ответ дляЗаздрість то погано
Це нормально, що не всім подобається.
Мені, наприклад, Одеса ні про що
Мені Чернігів подобається, Вінниця і Івано-Франківськ. В буковелі красиво, але три дні і робити нічого. А Одеса... Ну не люблю я море, яке в Одесі. Портове місто і є портове місто. Дорожня розмітка теж специфічна) Так, кожному своє
Заздрість то погано• вчера в 19:26
Ответ дляБелочкой зови
В Чернігові нажаль не була, хоча чула що місто гарне і історично сильніше Києва
В Вінниці родичі, затишно
В Івано франківську гарно
Буковель не населений пункт, а назва гірськолижного курорту
куркулиха• вчера в 19:27
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Белочкой зови• вчера в 19:28
Ответ дляЗаздрість то погано
В Вінниці родичі, затишно
В Івано франківську гарно
Я не пам´ятаю, як село зветься. Паляниця здається))) Чернігів дуже красиве місто, історичні місця не спотворенні новобудом, людей небагато. Прямо чисте задоволення. Було. До війни (((
куркулиха• вчера в 19:29
Ответ дляБелочкой зови
Лучше за визуальной ’европой’ ехать в настоящую Европу, а не во Львов. Там менталитет будет европейский.
Белочкой зови• вчера в 19:33
Ответ длякуркулиха
Який ви хочете менталітет? Війна. Ми їздили на захід якраз на новий рік в 22, так я спокійно могла запросити друзів з росії. І їх би прийняли, насипали борщу, налили кави і показали дорогу. На тепер я б не рекомендувала їм перетинати навіть східний кордон нашої країни. Думаєте, справа в ’менталітеті’, чи все ж щось трапилось? А місто красиве, просто забагато люду на таку територію
куркулиха• вчера в 19:35
Ответ дляБелочкой зови
Я не об этом. Украинский менталитет очень далёк от европейского. Всегда был. Дело не в войне. Вон даже женщина выше пишет из львова
Белочкой зови• вчера в 19:40
Ответ длякуркулиха
А чому український менталітет має бути ’європейським’? Тут майже моноетнічна країна, на відміну від ’Європи’. Ми доречі про яку Європу зараз? Про ту, де діти в казках крихти залишали, щоб до дому дійти з лісу, куди їх батьки вивезли, бо не могли прогодувати? Добре мати ’європейський менталітет’ в європейських проточних реаліях. Помістите своє ідеальне європейське суспільство в такі умови, в яких зараз українське - будете сильно здивовані.
Задолбулька• вчера в 19:51
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ми до цього завжди їздили перевізником який возив від дверей до дверей без пересадок. На 400 км далі Києва, за ті самі гроші. Цього разу у нього місця до Німеччини виявилися заброньовані всі вже за два тижні до дати. Шукала іншого. Без пересадок. Зразу говорила що мені треба щоб людина сіла в Києві і доїхала до під´їзду в Німеччині. Тепер знатиму що додатково треба все одно питати про пересадку
Странные вы, в Украине в условном Киеве-Полтаве вы тоже ездили на маршрутках по городу *к подьезду*, *к входу супермаркета*?
мистерЛяпсус• вчера в 19:53
Ответ дляСокодавка ще та
у мене провисів понад місяць, зняли вже ми його і сховали до наступного року. Одна з центральних вулиць райцентру, приватний дім, двері відразу на вулицю виходять.