Гарачий Чокалад• 15 апреля 2025
оцініть весільну сукню
може бути?
хочу взяти в оренду але щось нічого немає нормального, а ця ніби нічого така
білизну тільки потрібно правильну
Тень льва• 15 апреля 2025
ТрамвайGirl• 15 апреля 2025
Мені взагалі не подобаються сукні, що ви приміряли. Можливо та інша буде краща.
Зроблено у 80-х• 15 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
ще є таке
Це велике на вас, дивний вибір, а запах цей навіщо?
Затишне кубло• 15 апреля 2025
Ответ дляФіфачка
😆😆😆🤦♀️50 при 170 у меня , я в два раз худее выгляжу . Что вы несёте про 50 кг ? На фото женщина в теле
Порозказуйте! Чи ви одиничку перед 50 забули поставити?
АяВсёЗнаю• 15 апреля 2025
Ответ дляТень льва
Не подобається, що закриті чашки сягають майже до ключиць. Хоч би отак
зачем уродство в чашках ?
Коплю на груди• 15 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
дякую) єдине що я дуже бліда і мені білий не дуже пасує
Мені фасон подобається дуже, а тканина зовсім ні((
Коплю на груди• 15 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
ще є таке
Це краще, але грудей не вистачає
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
ось це мені найбільш сподобалося, але як же в ньому не зручно в тому корсеті, руки сковані
На вас оно хорошо седит
Дюагональ• 15 апреля 2025
автор,все платья на вас плохо сидят. пока что все не ваше,ищите дальше.
Сарафанное радио• 15 апреля 2025
Ответ дляФіфачка
Удалено администрацией...
Ви не могли б сказати ПІБ вашого психіатра? Ну щоб випадково до нього не потрапити. Бо вам він явно не допоміг
Сарафанное радио• 15 апреля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Автор, я собі до подібного плаття купила ліхтарики на руки. В прокатах вони теж є. Можна підібрати з потрібної тканини. Навіть саму просту сукню вони роблять гарно святковою
Які гарні фото
З понеділка на дієті• 15 апреля 2025
Гарна) така стримана можно сказати. Головне щоб вам подобалось та було зручно👍🏼
З понеділка на дієті• 15 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
На тросниковий загар сходіть, буде супер
Лепешечка• 15 апреля 2025
такое платье больше бы подошло подружкам невесты, чтоб не затмевать красивый наряд невесты. Как по мне то никакое, я бы такое себе не выбрала.
Гарачий Чокалад
• 15 апреля 2025
Ответ дляЛепешечка
я б теж якби мене було весілля з подружками і гостями)
Гарачий Чокалад
• 15 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
может лифчик пушап и первое?
там спина дуже цікава відкрита , хіба чашки підшивати
Первая ласточка инфляции• 15 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
Нормальна шкіра у Вас, не бліда.
Просто зробите ніжний макіяж і буде гарно.
Це якщо наквацати губи червоним і темні очі зробити, то будете як вампірша, але ж хто на весілля так фарбується?
на фотке она таки бледная, автор правильно говорит
Автор, во втором вам тем не менее хорошо. Если б удалось хоть чуток оттенить кожу - было бы отлично
АБВГДейка• 15 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
ще є таке
Это лучше и оно реально более свадебное