PinkMa• 15 апреля в 15:44

В США форменные идиоты у власти однако

США предложили Ирану передать запасы урана России, Тегеран "будет сопротивляться", пишет The Guardian. По данным издания, в рамках переговоров с Ираном по ядерной сделке в Омане спецпосланник Дональда Трампа Стив Уиткофф предложил передать иранские запасы высокообогащенного урана третьей стране - например, России.

Ага, надежный друг и партнер росия. Туда как раз можно передавать больше урана.
автор PinkMa • 15 апреля в 17:04
Ответ дляsky-labs
США такой же людоед на мировой арене как и рашка, но из его рук нам и оружие не такое кровавое и доллар - животворящий
так я США и не отбеливаю
Реверанс• 15 апреля в 17:04
Ответ дляtala-li
я вам ничего не должен, только маме Римме
Тато Саша народ України не соромлячись бидломасою називав.
Практика показала,що правильно.Їх прихильники і друзі,так і виглядають.
sky-labs• 15 апреля в 17:05
Ответ дляPinkMa
так я США и не отбеливаю
Вы их обсираете так как будто не понимали с кем имеете дело
автор PinkMa • 15 апреля в 17:06
Ответ дляsky-labs
потому что они помогают убийце - до этого они так не делали
Реверанс• 15 апреля в 17:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чем лучше?
Єврокомісар тоді не просив активіста не вбивати.Це,як мінімум.
Коли хотіли вбити Ратушного,то в машинах,які за ним слідкували відкрито сиділи разрм поліцкйські і бандити.При Порошенку,я такого не бачила і не від кого не чула.А Київ,це велике село.Всі на звязку.
Реверанс• 15 апреля в 17:09
Ответ дляtala-li
почему порох должен возвращаться? кто вам это надул?
Сцикля Зеленський.
Он путін Порошенка спонсором терористів оголосив і слідком Зеленський зробив те саме,за спонсорування ЗСУ.От і думайте.Чого в них один ворог.
Реверанс• 15 апреля в 17:10
Ответ дляPinkMa
А почему нет? вы при нем жили лучше, ан выборах его выберете, все верно ж?
Проведуть цифрові вибори.Явка 146 %.Не мучтеся.Зеленський,буде,як путін-вічно.
Реверанс• 15 апреля в 17:12
Ответ дляМанула
Тільки Зеленський! Ніхто крім нього не гідний звання ’найвеличнішого лідера сучасності’. Хто як не він так талановито зіграє роль патріотичного президента ?
https://www.facebook.com/iv.sim007/videos/13961765...
Удалено администрацией...
sky-labs• 15 апреля в 17:17
Ответ дляPinkMa
Кто сказал что не делали?
А кто рашку за ручку привел на геополитическую арену? Кто сделал ЖЫ-8 вместо ЖЫ-7

Политика - не ваше!
Реверанс• 15 апреля в 17:17
Ответ дляHeilige Sonne
І не ваше. А костюм треба одягати, поважати офіційні правила та стиль, знати дипломатію
Ще англійську йому би за 6 років вивчити,що б не так соромно виглядати.
mymoly• 15 апреля в 17:19
Ответ дляsky-labs
Кто сказал что не делали?

Политика - не ваше!
Кто отобрал ядерку и літаки? Хто це зробив?
Реверанс• 15 апреля в 17:21
Ответ дляviter33
Петріоти розікрали?
Чи Абрамси з Ф-16 ?
230 високопосадовців після розслідування комісією США внесені,як злодії,які вкрали американську допомогу.Кирилко Тимошенко он тільки 50 авто Дженерал Моторс собі узяв,з дозволу Зеленського.Кожний потроху собі в липкі ручки.Іспанський сором.
viter33• 15 апреля в 17:25
Ответ дляРеверанс
Посилання на офіційні джерела
і на перелік ’високопосадовців’
Трамп своїми ’виходками’ на 99% забезпечив Зеленському другий термін
sky-labs• 15 апреля в 17:35
Ответ дляmymoly
Это вы у меня спрашиваете? :)
Если бы не согласились отдавать, то не отобрали бы! Но тогдашние мы согласились...
sky-labs• 15 апреля в 17:37
Ответ дляviter33
Посилання на офіційні джерела
і на перелік ’високопосадовців’
Если народ настолько туп чтобы голосовать за свой вырок, то кто ж ему доктор?!
Какие претензии к США?
Только ж потом не скулите что бимбы нечем сбивать и детей спеленок надо провожать на фронт!
Реверанс• 15 апреля в 17:37
Ответ дляviter33
Так на фарс керівництво США переводять: не в костюмі приїхав, менше 15 разів за годину подякував, не підтвердив 350-500 млрд.боргу,....
Удалено администрацией...
viter33• 15 апреля в 17:39
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Трамп сам визнав, що це було шоу з метою тиску на Зе
І тиск був би незалежно від костюму. слів вдячності,...
Бо тиснути на ослаблену Україну і сильну рашу - різні речі . Як і пиз...іди про ’закінчення війни в день перемоги на виборах’
П.С. так, США і Трамп формально не мають перед Україною жодних зобов’язань
Реверанс• 15 апреля в 17:41
Ответ дляviter33
Посилання на офіційні джерела
і на перелік ’високопосадовців’
Другий термін Зеленський вже сидить президентом.А потім буде і третій і четвертий.Як Чаушеску.
Про 230 загугліть,всі медіа пишуть.
viter33• 15 апреля в 17:41
Ответ дляsky-labs
Какие претензии к США?
Формально - ніяких
Крім несприйняття бажання США навішати на Україну 300+ млрд неіснуючих боргів
Зброї би не дав, хоч би Зе в костюмі зегна чи бріоні приїхав
sky-labs• 15 апреля в 17:42
Ответ дляviter33
Вы за кулисами с ними сидели, слышали о чем те беседовали ДО того как выйти под камеры?
Не в шмотье дело! Оно просто стало последней каплей неуважения.
Америкосы могут себе позволить предьявлять претензии - у них есть снаряды к патриотам, да и самих патриотов хоть опой жуй!

А наша страна в каком положении?
Вы точно уверены что нынешний представитель Украины в полной мере понимает глубину нашего положения?
Вы точно уверены что он понимает и знает как страну вывести из него, а не погрузить еще глубже?!
viter33• 15 апреля в 17:43
Ответ дляРеверанс
Про 230 загугліть,всі медіа пишуть.
Всі медіа - це ’інтернет-канал Васі Пупкіна’ ?))))
Зараз - перший строк. І найвищий рейтинг. Завдяки Трампу. До того - був катастрофічний розрив на користь Залужного
Реверанс• 15 апреля в 17:43
Ответ дляviter33
Формально - ніяких
Удалено администрацией...
sky-labs• 15 апреля в 17:44
Ответ дляviter33
Формально - ніяких
Пора учится понимать цели партнеров и быть избирательными навязываясь в ’союзники’.
У нас с эти большие проблемы не только на уровне обывателя, но и на самом верху.

Вам простительно быть невежественным в вопросах стратегии США, зеленскому - НЕТ!!!
Реверанс• 15 апреля в 17:44
Ответ дляviter33
Ну якщо Би-би-си належить вашому Васі Пупкіну...
Про що дискутувати?
viter33• 15 апреля в 17:45
Ответ дляsky-labs

А наша страна в каком положении?
Виходячи з поведінки і коментарів офіційних посадовців США - я точно переконаний, що США нової зброї не даватимуть , незалежно від того, в що буде одягнутий Зеленський
автор PinkMa • 15 апреля в 17:46
Ответ дляviter33
viter33• 15 апреля в 17:47
Ответ дляРеверанс
Про що дискутувати?
бі-бі-сі - це новинний канал, який сам по собі не продукує новини, а подає чиїсь висловлювання, це не пресслужба президента США чи Сенату, Конгресу
Тому прошу скинути дану інф. з Бі-Бі-Сі з посиланням на джерела інформації
sky-labs• 15 апреля в 17:51
Ответ дляviter33
Вы честно не осознаете что мы ничего не стоим на мировом рынке как государство?
Мы сами собой не занимались все эти годы, с чего вдруг кто-то нами озаботится больше чем собственной страной?!
На карте мира мы не нужны никому, разве что ссыкливой Европе, как временная заслонка от раши.

У Украины есть единственный шанс спастись и начать все с начала под зонтиком США - избавиться от зели.
Именно на это и происходит давление все эти месяцы, а клоуны вам внушают что к ’костюмчику придрались’
viter33• 15 апреля в 17:51
Ответ дляsky-labs

Стратегія керівнка США зрозуміла - Україну можна здати хоч усю раші 9примусити капітулювати), але перед тим урвати, скільки вдасться (300, 500 млрд,...)
Тому абсолютно вірно Зе робить, коли чітко каже, що ніяких боргів за зброю перед США нема і капітулювати - не варіант
viter33• 15 апреля в 17:54
Ответ дляsky-labs

Зеленський ( і його форма одягу. висловлюювання,...) - лише прикриття для США, щоб не ’встановлювати мир за 1 день’. США/трамп не можуть зупинити війну, але визнати це - гонор не дозволяє.
Тому і шукають абсурдні зачепки (борги за поставлену 2+роки тому зброю, не так висловлювання)
Так, формально США нам нічого не винні
І заміна Зеленського НІЧОГО не змінить