Железобетон• 15 апреля 2025

Вам нравится пушистый французский бульдог?

Завели бы такого?
Оцененная• 15 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Не , любого брахицефала не возьмут в самолет. Ну а так да в смысле причины так и есть, откинет ласты.
Вы не в теме)
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляЛЮБА
Сфинксы это , не это , а самые лучшие коты ))) но вам не дано понять , что такое любовь и нежность …,
Он просто мерзнет)
Шучу) Не ссорьтесь, девочки)
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Цікаво, які альтернативно обдаровані ліплять клоунів всім підряд?
Ви справді не бачите, що це мила дворняжка? Що там, якщо і пробігав бульдожка, то десь в 10 коліні. В темі є фото породистого представника.
Вважаєте, що схожі?
Пирожкиня• 15 апреля 2025
Ответ дляЛЮБА
А при чём тут любовь и нежность до факта появления породы?
Или вы считаете, что ваш лысый кот из космоса на Землю в НЛО прилетел?
Нравится вам или нет, но сфинксы - это результат культивации испорченного генома.
Как и все мини-и микро-версии пород собак, например.
Как и коты с висячими ушами, как и манчкины, и так далее.
ЛЮБА• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Он просто мерзнет)
Шучу) Не ссорьтесь, девочки)
Нормально не мерзнут если одевать , ну или + 23 дома ))))мне кота отдали бо у меня автономное отопление .
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляЛЮБА
Вы не поняли) я имела в виду, что тянется к людям в корыстных целях - греться)
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляПирожкиня
Будь-яка порода це робота зі зламаним геном.
Прабатьків собак це вовки. Кішок- тут різні версії, я схиляюсь до камишового кота.
ЛЮБА• 15 апреля 2025
Ответ дляПирожкиня
У вас плохое настроение ? Зачем на людей срываться ? Не нравится тема пройдите мимо …все чаще понимаю , что самый страшный зверь , это человек …
Оцененная• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вважаєте, що схожі?
Насправді є французькі бульдоги які є носіями гену флафі і вони не дворняжки а дійсно породисті. Чи цуценя на фото автора насправді є породистим не знаю, то треба знати, хто батьки
ЛЮБА• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Нет , вот тут могу поспорить , мой мне даже кушать приносил когда болею))) и от еды отказывается когда уезжаю , отлично умеет раздеваться и выкидывать свою одежду ))
Без комплексів• 15 апреля 2025
Ні. Це дуже хворобливі, штучно виведенні тваринки.
Крим мій• 15 апреля 2025
Нет, люблю больших овчарок и похожие на них породы.
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляЛЮБА
Мышку же?)))
Не, я ж в шутку, конечно, коты умеют формировать привязанности. И для них есть социально значимые объекты, будь то люди или другие животные. Мы это называем любовью)
ПолБатона• 15 апреля 2025
Да, они мимишные. Но не завела бы, много проблем по здоровью.
ЛЮБА• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Мышку же?)))
Самое святое - говядину свою !
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
В овчарку вклад другой. Но и результат тоже)
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляОцененная
Ви шуткуєте? Є тандарти породи. Не має там флафі. Та й мордаха в цього представники явно не француза.
Ви мені ще розкажіть, що мальтіпу це теж офіційна порода
Оцененная• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Причому тут стандарти? В стандартах всього 3 варіанти і стандарти час від часу змінюються. Я про чистокровність, а не про стандарти пишу. Ось на фото 100% чистокровна собака генетично протестована, яка має ген флафі
Оцененная• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
До речі, мій французький бульдог теж не входить до стандартів, але має метрику
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляОцененная
Порівняйте з фото зі стартпосту)) думаєте схожі?
Ну і стандарт породи це стандарт. Все інше це метиси чи дворняжки. Як би їх не називали.
Розумна Губка• 15 апреля 2025
Нет. Не нравятся вообще брахицефалы. Ни собаки, ни коты
Злюсь до кипіння• 15 апреля 2025
Ответ дляОцененная
Мне очень нравятся, мимишные. Но у меня уже есть
Так і хочеться чмокнуть у писок)
Люблю собак!
У мене ши тцу)
ЯкаКраля• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Нет. Нездоровая собака. С шерстью или без - без разницы.
+++++это точно, жаль животных (
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляОцененная
І шо? Це нічого не доводить. В метриці брак теж зазначають, обов’язково.
Ну і метрика в Україні це поняття дуже сумнівне, якщо мова не йде про дітей від титулованих батьків.
Оцененная• 15 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, те що не входить до стандарту не обов´язково відноситься до метисів та дворняжок. До стандарту входить окрас, постанова тіла, навіть вигляд хвоста! Я не спеціаліст, аби давати визначення по фото автора. Єдине, що можу по ним сказати, що цуцик в глядає не зовсім здоровим, бо щеня має бути пухкеньким, на фото наче собачку голодом морили. Ось таким був мій у 2-2,5 місяці. Мій собака від генетично тестованих і зареєстрованих батьків.
Оцененная• 15 апреля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так і хочеться чмокнуть у писок)
Люблю собак!
У мене ши тцу)
Ой, і не кажіть, я те і роблю, що його чмокаю. А взагалі він улюбленець усього двору, бо дуже контактний і грайливий
О_Юми• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
По-моему, это единственная порода собак, с которыми нельзя в самолет из-за того, что они не переживают полеты.
Ну а так - один нос чего стоит( Если сравнивать, грузные люди очень мучаются от складок на коже. А эти собаки такими выведены. Ну и строение черепа, когда бедная собака даже в состоянии покоя может мучаться от недостатка вдыхаемого воздуха
Ні, не єдина, всім брахіцефалам не рекомендовані перельоти. Це ши-тцу, мопси, пекінеси, бульдоги і тд
О_Юми• 15 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Це не вірно, літають з брахіцефалами, але не всі авіакомпанії, і звісно під відповідальність власника.
О_Юми• 15 апреля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так і хочеться чмокнуть у писок)
Люблю собак!
У мене ши тцу)
Найкращі. В мене дві ши, і одна в мами) собаки-цілуваки
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Ответ дляОцененная
В мене в 90-х був кошачий розплідник. Офіційний. З виставками, як по снг так і закордонними. Тоді зі стандартами було значно жорсткіше, ніж сьогодні.
Кішка народила кошенят окрасом, який взагалі ніяк не змогли підтягнути під стандарт. Моя кішка міжнародний чемпіон. «Чоловік» з Британії теж титулований, Но вже не пам’ятаю який. Метрики в кошенят також були, як і родословна. Але це не стандарт.
Доречі, із-за окраса кошеняти продались вдвічі дорожче, ніж зазвичай. Но такі тваринки виключно для душі, як і будь-які дворові