Ашотакоя• 15 апреля 2025

Хто купує квитки сам онлайн, зайдіть будь ласка. Не можу розібратися чому не при

На пошту той квиток. Купила, кошти списали. Рейс через два тижні. Наперед дякую
автор Ашотакоя • 15 апреля 2025
Не розумію як і де тепер можна побачити мій квиток. Квиток на літак
НаливайКа• 15 апреля 2025
Ответ дляАшотакоя
Ви авторизуватись? В аккаунті
Небоброїдка• 15 апреля 2025
Пошту правильно вказали?
З кабінета, аккаунта можна забрати
Життє Бентежне• 15 апреля 2025
Так квитків на літак й не існує. Є бронювання, заходите в нього в застосунку або на сайті авіакомпанії, реєструєтесь на рейс й отримуєте посадкові талони (boarding pass )
В танке• 15 апреля 2025
.
Електрохарчування• 15 апреля 2025
Де купували? На сайті? В застосунку? Там і шукайте в бронюваннях
Sweetchokolate• 15 апреля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Повинні були прислати на пошту. Перевірте чи правильно вказали.