Шмоточницаца• 15 апреля в 17:17
Чи має право на мене сердитись донька?
Доньці 25, 4 роки тому вона вийшла заміж і досі на мене сердиться, що я їй не допомогла з весіллям. Вони просто розписались з чоловіком, але до тепер згадує, що вона була у сукні за 600 гр та старших туфлях, і навіть не мала грошей на макіяж чи зачіску. Чи має право донька сердитись? Це б чоловік мав купити все
Дідова баба• 16 апреля в 10:44
Ответ длядамаАмстердама
До какого угодно
До 60 лет будете детям деньги на конфеты отправлять? (До их 60 лет)
Кудряшка Сью• 16 апреля в 11:10
Ответ дляАnnеt
почему? мы с мужем сами свадьбу организовали и ни копейки от родных не взяли.
Но если бы они предложили, взяли бы? Просто вам не предложили, потому что на вас пофиг
дамаАмстердама• 16 апреля в 18:00
Ответ дляДідова баба
Сколько живу, столько буду помогать и дітям, и внукам. Даже если они миллионерами будут
дамаАмстердама• 16 апреля в 18:12
Ответ дляШмоточницаца
Їсти приготувати, постірати
А це не можна зробити після роботи і у вихідні?