Шмоточницаца• 15 апреля 2025

Чи має право на мене сердитись донька?

Доньці 25, 4 роки тому вона вийшла заміж і досі на мене сердиться, що я їй не допомогла з весіллям. Вони просто розписались з чоловіком, але до тепер згадує, що вона була у сукні за 600 гр та старших туфлях, і навіть не мала грошей на макіяж чи зачіску. Чи має право донька сердитись? Це б чоловік мав купити все
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Молодша ще ходила до школи
Їй 22. Ви її в школу до 18 водили?
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Їсти приготувати, постірати
Кому?
ЯблокоРаздора• 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Кому?
Себе,видимо
Совбез• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я не працювала, а не чоловік
Якщо чоловік мав стаж - то чому у дітей не було пенсії?
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Кому?
Коханці. В неї робота, свій чоловік, автора чоловік, коли їй?
ФрекенБок• 15 апреля 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Себе,видимо
А ви спробуйте приготувати авокадо з цибулею. Та ще й з камамбером. Поки приготуєш, поки вибачте проблюєшся від цього. Отак день і мине, яка вже може бути робота?
Страхованная• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вона сердиться, що я їй нічим не допомогла
Не имеет оснований сердится.
Если у нее не было денег на роспись, а хотесь шика, то могла выйти замуж, когда денег заработает. Чего было спешить в 21 год расписываться?
У меня тоже была роспись и мы с мужем все сами покупали. Но нам было 30+.
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Не имеет оснований сердится.
Ласкаво просимо на 17 сторінку. Відфільтруйте повідомлення Автора і насолоджуйтеся.
Р.с. збираємо компанію збирати ягоди.
ЯблокоРаздора• 15 апреля 2025
Ответ дляФрекенБок
Вот вот
А потом ещё время нужно,чтобы по лицу дочку побить за то,что она не ест лук
Кудряшка Сью• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вообще ни чем? Даже с организацией?
Кудряшка Сью• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вона каже, що всім батьки допомогли, а вона все сама мусить після закінчення школи
Тогда обидно, что дочери вашей не повезло с родителями. А где ее отец?
Кудряшка Сью• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Завжди любила меньшу більше, не знаю чому. У старшої складний характер, дуже вперта
Тогда ваша дочь должна ненавидеть вас и вашу дочку

И странно, что она вообще вас позвала на свадьбу
Кудряшка Сью• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Можна, за непослух, не бажання вчитися, капризність у їжі
И она младшую вашу любимицы пока вас нет не отметелила в отместку?
Кудряшка Сью• 15 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
я к тому, что вы ничего не должны вашей совершеннолетней деточке. тем более свадьбы ей оплачивать.
И дочь такой матери тоже )
Кудряшка Сью• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я не зобов´язана їй допомагати
Ну она вас в старости тоже не обязана будет досматривать
Аnnеt• 15 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
И дочь такой матери тоже )
почему? мы с мужем сами свадьбу организовали и ни копейки от родных не взяли.
ЯблокоРаздора• 15 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Ответы Автора почитайте
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Ви молодець
Сіточка• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Це чому бідна?
Ви реально не розумієте? Рідна ’мамєнька’ палець об палець не вдарила щоб подбати про свою доню в такий важливий для неї день, зробити щось приємне.
Сіточка• 15 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Вы не могли помочь, сердиться глупо.
Скоріше просто не хотіла. Не повірю щоб доросла тітка не змогла б забезпечити дівчинці-студентці елементарні туфлі. Нормальні батьки в усі часи збирали донькам ’приданне’ щоб дати бодай якийсь старт у житті. А тут схоже що автор просто вибросила підросле пташеня з гнізда і повністю забила.
Дідова баба• 15 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я считаю, что детям надо помогать, ибо они не просили себя рожать. Дети родителям ничего не должны, а родители должны
А до какого возраста?
ФрекенБок• 16 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
А до какого возраста?
Утримувати - допоки дитина не отримає освіту, щоб мати можливість працювати. Допомогати - допоки не закінчиться любов до дитини.
дамаАмстердама• 16 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
А до какого возраста?
До какого угодно
Капризуля• 16 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
У мене не великий заробіток
А кто её воспитал в уверенности, что ей все всё должны?
На что с мужем заработали - то и было у них на свадьбе.
Капризуля• 16 апреля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ви продемонстрували, що донька не така й важлива для Вас.
Але з іншої сторони, чоловік також не особливо її цінує.
Бідна дівчина.
Чем она бедная? Надо было искать олигарха, а не за голожопого Васю выходить замуж, её туда никто не гнал насильно в 21 год. Не мама ей мужа выбирала, но претензии до сих пор почему-то к маме у взрослой замужней девицы
Капризуля• 16 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Не просила, але казала, що немає грошей. Вони з зятям ще навчались, квартиру знімали, грошей не вистачало
У них нет денег, у Вас их тоже не было. Какие претензии?
Капризуля• 16 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вона на все сердиться. Що я їй у житті нічим не допомогла, що вона з 18 сама себе забезпечує, їй тяжко
Ей есть только один повод сердиться - на саму себя, что нет клепки в голове.
Капризуля• 16 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
А Пэрис Хилтон родители сеть отелей по всему миру оставили.
И что теперь? Вы ей тоже должны, бо другим же дали?!
Капризуля• 16 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
В неї є образа на мене через те, що я в дитинстві піднімала на неї руку, любила більше молодшу доньку
Ну так это совсем другой коленкор. Что били и меньше любили - это не про деньги на свадьбу. За это имеет полное право обижаться.
А за что Вы её били? Хотя какая разница, если детей бить нельзя априори.
Капризуля• 16 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Через це вона мене у всьому звинувачує та переносить свої дитячі образи
А Вы не считаете себя виноватой?