Жена сантехника• 15 апреля в 19:15
Ситуація з кумою та хрещеницею
Кума та хрещениця не моя - чоловіка. 10 років тому він хрестив доньку друга, той вже давно розлучився та й з моїм чоловіком не спілкується. Незважаючи на це, ми (більше звичайно з моєї ініціативи) поздоровляли дівчинку, передавали НП подарунок, потім вже переводили кошти. Нас жодного разу не запросили, хоча у соцмережах бачила, що святкують. Писали: дякую. Таке. Днями знов був ДР, чоловік подзвонив привітати, слкхавку кума не взяла, потім написала, що зайняті, пишіть повідомлення:) Чоловік категорично сказав: більше ніяких «підношень». Я ніби і згодна, та дитина до чого, що її мама трохи тойво. Ви б лишили як є чи пізніше підняли цю тему з чоловіком?
Борець за гаманець• 15 апреля в 19:16
Лишила б ,як є. Люди не хочуть спілкування, не нав´язуцтесь
Рубаю олівлє• 15 апреля в 19:17
Вряд ли ребенок страдает от не общения с крестным
Просто лишний подарок на праздник - приятный бонус
Ваш муж прав
Жена сантехника
• 15 апреля в 19:17
Ответ дляБорець за гаманець
Я теж не хочу, ми не спілкуємося. Я про подарунок дитині.
Ниф_ниф• 15 апреля в 19:18
Ответ дляЖена сантехника
Зрозумійте, що хрещені це не про бабло і подарунки. Це тупо ваші хотелки.
Жена сантехника
• 15 апреля в 19:18
Ответ дляДама с собачкой
Так дитина вас не знає
Нашо ви їй передаєте
Тобто не знає? До її 7 років досить багато часу разом проводили.
Поліпривіт всім• 15 апреля в 19:18
1.Авторе, обов´язки хрещеного батька, ніяк не перетинаються із подарунками дитині.
2. Подарунки треба робити лише тоді,коли тому хто дарує, це приносить задоволення. І більше ні у якому випадку.
Love_Love_Love_• 15 апреля в 19:20
Ясно що нічого б не піднімала, вам немає чим зайнятися?
І на ДН якби мене не дай Боже запросили, я б зовсім не була рада.
Дама с собачкой• 15 апреля в 19:20
Ответ дляЖена сантехника
Ви три роки не бачили дитину
Це у вас якісь комплекси, дитині ці подарунки безглузді
Жена сантехника
• 15 апреля в 19:21
Ответ дляДама с собачкой
Ви три роки не бачили дитину
Тяжкий випадок
любименькая• 15 апреля в 19:22
Ответ дляБорець за гаманець
💯 вірне рішення. Ви не спонсор чужій по суті дитині, ви її навіть не знаєте, а батьки навіть спілкуватися не хочуть. Ні то й ні
Love_Love_Love_• 15 апреля в 19:22
Ответ дляЖена сантехника
Якщо вам зочеться дарувати подарунки- відправляйте далі їх НП.
Відстаньте від всіх, від куми, чоловіка, чоловіка куми і дітей куми. Ніхто ні з ким спілкуватися не хоче.
Кишмишная Мая• 15 апреля в 19:22
Я согласна с вашим мужем. Кумовья моего мужа с кресницей выехали за границу, мы переводили деньги на подарки на др на нг, но кум не позвонил ни разу за 3 года, когда весь февраль нас херачили шахедами ежедневно, никто даже не спросил живы ли мы...На этом атракцион щедрости мы закрыли.
Жена сантехника
• 15 апреля в 19:23
Ответ дляdulenok
Ну муж то должен не с кумой говорить, а со своей крестницей. Если и она настолько занята, что не может крестному ответить и принять поздравления, то тогда муж вправе сказать « до свидания»
Він вже сказав. Вони живуть досить скромно, мені шкода дитину. На подарункові кошти можна купити хороший одяг чи що їй потрібно.
Жена сантехника
• 15 апреля в 19:24
Ответ дляКишмишная Мая
У вас ситуація прям очевидна. Ви праві.
любименькая• 15 апреля в 19:24
Ответ дляЖена сантехника
Ваші подарунки не витягнуть її рівень життя. Звідки ви знаєте взагалі що ці гроші йдуть на неї і чи говорять дитині що то був подарунок від вас?
Ниф_ниф• 15 апреля в 19:24
Ответ дляЖена сантехника
Досить скромно, але гульки ніхто не відміняв. Це цирк. Не розумію людей, які з голою сракоб закатують гульки у кахве, або без.
Нагайна• 15 апреля в 19:28
Ответ дляЖена сантехника
Дитина вже досить доросла, щоб мати свою думку про Вашу сім´ю. І якщо вона теж не проявляє бажання до спілкування, то пішли усі в сад.
Бабульція• 15 апреля в 19:28
Автор забудьте про ту хрещеницю. Тим більше вона чоловіка а не ваша. Просто поки все добре то всі вважаються великою дружною родиною а як розлучаються то все ви стаєте ніхто...так завжди було
Нагайна• 15 апреля в 19:31
Ответ дляЖена сантехника
Отже, не на стільки скромно, щоб бути вдячними і знайти 2 хвилини на рік, щоб відповісти на дзвінок.
Мама Никитки-2• 15 апреля в 19:32
Ответ дляЖена сантехника
А ви впевнені що дитині шось купують?
Чогось відносини хресний і хрещеним перетворились в товарно- грошові.
Зай чоловік в церкву зайде, попросить для хрещеними в Бога здоров’я, підтримки Божої, успіху.
Не вірю, що в 10 річної дитини немає телефону. Попросіть, хай дадуть, якщо чоловік хоче спілкуватись з дівчинкою.
Гроші б я взагалі не посилала. То точно не для дитини будуть, а для батьків.
Неместная Я• 15 апреля в 19:34
У мене так було, я припинила спілкування, за хресника моліться і все.
осень харашо• 15 апреля в 19:34
Ответ дляЖена сантехника
Оно вам надо, деньги лишние,или что, вы никто тому ребенку,зачем это все.
МамОмужа• 15 апреля в 19:50
Ответ дляЖена сантехника
Знаєте, мій друг теж перестав вітати хрещеного. За всі роки, а це добрих 17 років, каже, що жодного разу похресник не привітав його ні з днем народження, ні з будь-яким іншим святом. То каже ладно поки ще малий був, а зараз же вже дорослий, міг би хоч у вайбері картинку прислати. То рішив, що буде просити у Бога, дати похреснику добре і щасливе життя.
Слоник-тоник• 15 апреля в 20:27
Ответ дляЖена сантехника
Объясните, плиз, зачем дарить подарки тем, кто с вам не общается и особой связи и симпатии между вами нет? И зачем вы ежегодно вообще что-то передавали и деньги переводили, если вас ни разу не пригласили и не захотели с вами общаться?
Только, если можно, без ’цеждитина вонаневинна’
Жена сантехника
• 15 апреля в 20:32
Ответ дляСлоник-тоник
Цікавий ваш монолог. Саме така у мене відповідь на всі ваші «вічні» питання, тому ні, не можна
Жена сантехника
• 15 апреля в 20:33
Ответ дляНеместная Я
Дякую за адекват