Вільний митець• 16 апреля в 09:32
Чоловіку зі мною не пощастило
Я часто думаю про те, що чоловіку зі мною не пощастило. Я часто буваю не в настрої, можу не прибрати, я не само красива, можу на кілька кг поправитись, не дуже успішна. У Вас виникають такі думки?
Для драки• 16 апреля в 09:52
Ответ дляВільний митець
Ну не було звісно. Але він зараз каже, що він успішний і зараз за ним вже б черга стояла
От саме тому і не стояла б, бо каже таке))
Для драки• 16 апреля в 09:54
Ответ дляязззззь!!!
Моему мужу со мной повезло. Я симпатичная, успешная. Получаю больше его в 4-5 раз. Я отлично готовлю. Но в целом считаю, что такие темы не очень хорошо характеризуют вашего мужа и ваши с ним отношения.
А он что?
Та не реву я• 16 апреля в 09:55
Ответ дляВільний митець
Щедрый? Тк за бесплатно очередь обычно уменьшается.
Анонимус Я• 16 апреля в 09:57
А что значит повезло - не повезло. Как говорят:бачили очі, що купували. Я такая как Вы, кроме последнего пункта - я достаточно успешна на работе и неплохо зарабатываю, но ленивая в быту и не красивая ( хотя ухоженая). Если его, что то не устраивает - я никого не держу, но если он уже 10 лет рядом, значит его все устраивает. автор - повышайте самооценку
13чудоСВЕТА• 16 апреля в 10:02
Ответ дляВільний митець
Бо він не шукає
А йому ж не треба шукати, тільки пальцем тикнути. Черга ж вже стоїть.
Ну і козел він у вас. Він вас знецінив, і ви живете з думкою, що ви не гідна його.
13чудоСВЕТА• 16 апреля в 10:03
Ответ дляВільний митець
А коли зі мною чоловіки хочуть познайомитись, то чоловік каже: так вони до всіх клеяться, не лише до тебе і хочуть тільки одного
Відповідайте, що і вам цього теж треба, бо з ним так собі.
А взагалі, ну і розмови у вас в родині. В нас зроду такі дурні розмови не заводились. Ваш олень, набиває собі ціну, а йому грош ціна в базарний день.
Чу Ча• 16 апреля в 10:05
Я скажу так, если б я жену выбирала, я б себя не выбрала😆
А он выбрал, так что бачили очи
Идууу--уууу блин• 16 апреля в 12:47
Ответ дляВільний митець
а ви шо? Стояли очима кліпали?