Глаголиця• 16 апреля 2025
В якій сфері обслуговування,персонал найбільше обнаглів?
На вашу думку ,це може бути таксі, громад. транспорт, ресторани,кафери,сфера краси,послуг чи щось інше? Мається на увазі ціни,обслуговування і т.п.
Глаголиця
• 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
А ціни агрегатора тут до чого?
до того,що таксист не бере замовлення,поки не підвищеш тариф
Глаголиця
• 16 апреля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Пока я работала до 22 года , таких бьіло % 30 .
ви лікар?
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
образила вашу тонку душу
а не звернули увагу на ) ? схоже у вас точно проблеми у спілкуванні з людьми
Дужечка навіть робить коментар токсичнішим
Глаголиця
• 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
нічого токсичного в цьому немає,дужечка-це більше,як позитив
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Ви можете не підвищувати і чекати, доки знайдеться таксист за цю ціну.
Глаголиця
• 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
так і роблю
Баба_Воля• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
бувають неадекватні і пяні, але ми говоримо саме про нормальних
Нормальные - это очень субъективно. То, что норм для вас, может быть вообще не норм для других.
Жерица ночи• 16 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
А чим кращі. Лікарі вбивають коли ти платиш, ТЦК - коли тобі.
Я маю іншу думку щодо лікарів. Серед них адекватних і навпаки точно стільки ж, як і в інших професіях.
Глаголиця
• 16 апреля 2025
Ответ дляБаба_Воля
от особисто для вас:які клієнти є неадекватними?
Баба_Воля• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Нет, конечно. Есть очень много адекватных людей. Но очень увеличился процент тех, кто считает, что им все всё должны и обязательно подешевле. Я работаю администратором крупного детского развлекательного центра с 2019 года. Так вот контингент ооочень изменился, и не в лучшую сторону.
Сундучок с каникулами• 16 апреля 2025
Центр занятости, и потом когда субсидию оформляла, сидят тупые курицы,заставляют бегать за каждой бумажкой, а сразу сказать или ума не хватает или а поиздеваться?!
Глаголиця
• 16 апреля 2025
Ответ дляБаба_Воля
а знаєте чому так? тому що багато людей переїхали і чомусь вони вважають,що їм всі все винні
Глаголиця
• 16 апреля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
ви перша написала про ЦЗ, доречі у моєї вагітної подруги також була недавно неприємна ситуація,на 8 міс її конкретно поганяли
Дверной_Проем• 16 апреля 2025
Зараз відсутні критерії якісного виконання любого завдання.
Вважаю , що це психологія .
Люди не цінують стосунки , речі і інших людей .
Все стало якимсь одноразовим .
І саме на мій погляд страшне, що ми виховуємо такими наших дітей !!!
Вважаю , що це психологія .
Все стало якимсь одноразовим .