Глаголиця• 16 апреля 2025

В якій сфері обслуговування,персонал найбільше обнаглів?

На вашу думку ,це може бути таксі, громад. транспорт, ресторани,кафери,сфера краси,послуг чи щось інше? Мається на увазі ціни,обслуговування і т.п.
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Шось тут не те про 300 і 500)
подивіться з лівого на правий в час пік, і тоді буде ’щось тут не так’
Fashion_besties• 16 апреля 2025
ВР, обнагліли вже давно і поплутали хто кого має обслуговувати
Жерица ночи• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Це якщо не забуду))
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Зустрічне питання, в якій сфері обслуговування найбільше обнаглів клієнт?
створіть окрему тему і вам будуть писати
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
парочку можна
Наприклад, вважати медицину і освіту сферами обслуговування.
Ленивица-красавица• 16 апреля 2025
Ответ дляЗнову Я
++++ не то слово, у людей вообще крыша тю-тю( у подростков то вообще, по животеым стреляли из пневмата в буче, кот с пулей в хребте, это же нелюди, а парня убили и вырезали глаза и тд в франику, я уже стараюсь новости не читать, шокирует всё, страшно в таком обществе жить (((
100% согласна с Вами, люди будто с ума посходили и им это нравится 😔
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Клієнти, як і водії теж бувають неадеквати. Вважаю оцінювання нормальним
бувають неадекватні і пяні, але ми говоримо саме про нормальних
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
так вызывайте уклон, кто не дает?))
це приклад,а не ’кто не дает’
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Автор відкрила скриньку пандори))
та перестаньте,не настільки провокативна тема,тут є набагато цікавіші)
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
це приклад,а не ’кто не дает’
Поганий приклад. Ціни встановлюють агрегатори враховуючи попит, а не таксисти.
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Я промоніторила, не відповідає дійсності)
те що ви ’промоніторили’ абсолютно нічого не означає, ціни коливаються і може бути навпаки,що уклон дорожчий. Як би ви читали уважно,я писала приклад
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляFashion_besties
о,це більш про поліцію,вони забули що мають захищати людей, а не верхушку країни
Видна міленіалка• 16 апреля 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Брокард
Онлайн хорошо обслуживают
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Це якщо не забуду))
постарайтеся не забути,щоб більше не виникало недорозумінь)
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
писали і т.п. , не обовязково саме сфера обслуговування
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
то зрозуміло,таксисти самі ціни не встановлюють,але ми трохи про інше зараз
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Перечитайте свій же старпост
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Яке відношення ціни в агрегаторі мають до наглості таксистів?
Дверной_Проем• 16 апреля 2025
Ответ дляДивне створіння
Давно врачи стали сферой обслуживания?
Такое впечатление, что многие в Украине потеряли связь с реальностью.
К врачам заходят открывая с ноги дверь.
Попробовали б так за пределами нашей страньі.
Чтооооооооооо?• 16 апреля 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Брокард
Первое что пришло на ум
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Ви забулися. Коментатори тут не Ваші піддані.

З таким відношенням і не дивно, що у Вас проблеми із працівниками сфери обслуговування та іншими.
Дверной_Проем• 16 апреля 2025
Ответ дляЗнову Я
За що вбили ?
Знайшли хто ?
Дверной_Проем• 16 апреля 2025
Ответ дляБаба_Воля
А обыдлячивание клиентов зато во всех сферах произошло )
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Перечитайте свій же старпост
На вашу думку ,це може бути таксі, громад. транспорт, ресторани,кафери,сфера краси,послуг чи щось інше
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Не залишила чайові-погана оцінка, не вийшла на дорогу-погана оцінка. Проїхати 5 км ,по тарифу не хочуть,піднімеш на 100 грн,так бігом(і це вихідний день)
Весняний Марафон• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
А ціни агрегатора тут до чого?
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляДверной_Проем
К врачам заходят открывая с ноги дверь.
це окремі випадки,якщо людина сама по собі хамло і буде відношення до всіх хамське
Дверной_Проем• 16 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Пока я работала до 22 года , таких бьіло % 30 .
Сиреневая цапля• 16 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Лікарі гірші за тцк?
А чим кращі. Лікарі вбивають коли ти платиш, ТЦК - коли тобі.
автор Глаголиця • 16 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон

образила вашу тонку душу а не звернули увагу на ) ? схоже у вас точно проблеми у спілкуванні з людьми