Безсовісна кума• 16 апреля 2025
Здесь есть кто-то из проживающих в Японии?
Планируем путешествие. Расскажите пожалуйста в какой город лучше прилететь и начинать трип?
Безсовісна кума
• 16 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
Вони сплять зараз))
Вот это я тупанула. Точно.
Безсовісна кума
• 16 апреля 2025
Ну может кто-то ответит кто был в самостоятельном путешествии
Аноним_1858• 16 апреля 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Вот это я тупанула. Точно.
Ну там 21:30. Я помилиламь
Безсовісна кума
• 16 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
Ну там 21:30. Я помилиламь
Ну вечер все равно поздний
Мульйонерша• 16 апреля 2025
Візу отримали ? Японську знаєте?
Бо усі вказівники на японській мові. Подорож починати не має значення де. Всюди є гарні місця . Залежить від того, що бажаєте подивитись
Контрольница• 16 апреля 2025
Я навчалася в Японії рік. Раджу почати з Кіото, щоб проникнутися автентичністю місцевої культури, там величезне різноманіття храмів. Осака, Кобе — відносно великі міста, але не ті масштаби і рівень божевілля, як у Токіо. У Кобе гарна природа, найвищий висячий міст у світі. Осака така більше фешн. Йокогама — романтична атмосфера США 80-х
Особисто я люблю Токіо, мені це місто запам´яталося як чи не перше місто, котре більше за моє рідне (Київ). Там ресторани, музеї і розваги на будь-який смак
За пляжним відпочинком — однозначно Окінава. Натепліший регіон Японії
Безсовісна кума
• 16 апреля 2025
Ответ дляМульйонерша
Візу отримали ? Японську знаєте?
Визу-да. С языком уже знаем как справиться, это не пугает.
Самые выгодные билеты до Токио, конечно. Но мне в Киото ещё нужно и в Осаку. Думали поездом передвигаться.
Безсовісна кума
• 16 апреля 2025
Ответ дляКонтрольница
Спасибо Вам за такой подробный ответ
Мульйонерша• 16 апреля 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Ну тоді я теж раджу Кіото)
Несу добро людям• 16 апреля 2025
Ответ дляБезсовісна кума
І коли ви отримували візу у вас ще не було білетів на літак? Не було плану подорожі? Бо для отримання візи в Японію треба скласти план вашої подорожі. Дивна ситуація