Доктор Хаос• 09 марта 2025
Посоветуйте где погулять в Рахове 3-5 дней
Есть ли где погулять в самом городе - речка, лес, парк, горы?
Куда можно сьездить быстро маршрутками или электричкой?
Были ли кто то в аквапарке У иванки? ваши впечатления?
Доктор Хаос
• 09 марта 2025
Ответ дляЗубная фея
Один день достатньо
мене не цікавлять розваги, уточню. Просто прогулки, релакс, нові враження
Зубная фея• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Там і немає розваг. Містечко з населенням 15000 осіб серед гір.
Зубная фея• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Доктор Хаос
• 09 марта 2025
Ответ дляЗубная фея
гуглом вмію користуватись, дякую. Цікавлять реальні відгуки, поради, лайфхаки
Скокмоно - стокнуно• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Відпочивали там колись на новий рік
Катались на лижах на Драгобрат і
Ходили в сауну «Європа»
Ресторан якийсь в укр стилі на ту сторону річки через місток
Центр Європи колиба ( потрібен паспорт закордонний , прикордонники там)
А так - Тиса тече, ліс , ходи гуляй вулицями
На зал вокзал сходити ))
Дизель побачити
Катались на лижах на Драгобрат і
Ходили в сауну «Європа»
На зал вокзал сходити ))
Дизель побачити
Зубная фея• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Це максимум зібраний всіх ’розваг’ в Рахові. Там нічого робити
Фенте Фря• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ну, если лайфхаки, то тогда ловите: по приезду начинайте бухать, вот прям сразу. По возможности найдите интересных собутыльников и ваши 5 дней пролетят незаметно.
Тут как тут• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
релакс - сходити в парк до істочника, там прекрасний панорамний вид на гори на співочем поле. а так поїхати в Кваси. а там роздолье. Рахів - перевалочна база, стартувати далі
Доктор Хаос
• 09 марта 2025
Ответ дляФенте Фря
с мной 2 детей...не пойдет
Доктор Хаос
• 09 марта 2025
Ответ дляТут как тут
а в Квасах що?
Тут как тут• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
а в Квасах що?
водоспади, пивоварня, похід в гори, поїхати можно і далі. я мешкала кілька днів в Квасах - все цікаво було. а в Рахові пару годин і все.. в Рахове разве що магазини є і ресторани
Тут как тут• 09 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
а в Квасах що?
е-мое - забула - початок маршрутів в гори і купа мінеральних джерел
Доктор Хаос
• 09 марта 2025
Ответ дляТут как тут
ви були без машини?
Тут как тут• 10 марта 2025
Ответ дляДоктор Хаос
ви були без машини?
ми з машиною.. але ми завжди їздемо автівкою в відпустку в Карпати. а так там ходять потяги, електрички і ще пешеходні маршрути. так що норм і без автівки. в Квасах ще санаторій