вещество вызывает паралич дыхания, сердца и смерть.Капсули з токсичним іритантом: росіяни почали споряджати "Шахеди" отруйними хімічними речовинами Центр протидії дезінформації підтвердив наявність капсул з токсичною речовиною CS в одному з дронів, спростувавши інформацію про обробку корпусів отруйними речовинами.на росії є цілі інститути, які розробляють бойові отруйні речовини, як-от "Новачок". Спецслужби використовували їх для убивств противників путіна. Диктатор віддавав накази особисто.
ЗдохниПуйло• 16 апреля в 15:52
Ответ дляlilul990
Коли хтось закликає до підвищення ставок, він має розуміти наслідки.
А хто підвищив ставки? У нас вони взагалі були?
Конфет04ка• 16 апреля в 16:17
Ответ дляokrukana
Пора начинять наши дроны радиацией с могильников возле АЭС
так начиняйте, чего вы сидите и ждете?
Апель-синка• 17 апреля в 04:41
По-моему, надо больше по мацкве гатить дронами, чтобы постоянные тревоги, закрытые аэропорты и бессонные ночи не только у нас. Может это их заставит последней извилиной что-то изменить.