бибизяна• Изменено 16 апреля в 17:21
Чи «шкідливо» декілька разів видаляти аденоіди?
Рік тому дитині було пʼять років і було встановлено 2 ступінь аденоідів. Їх видалили класичним методом. Напевно, ми зробили помилку, треба було видаляти лазером, але я довірилась зав відділенням.
Так як до кінця проблема не зникла, дитина як хропіла до так і продовжила після видалення. Пішли до іншої лікаря. Він підтвердив, що аденоіди є.
Нічого конкретного не каже, лише «вирішувати вам»: можливо переросте, а можливо ні. Медикаментозне лікування не допомагає.
Я переживаю, що знову вводити дитину в наркоз, відновлення, це ж операція все таки.
Варто ще почекати чи краще наважитись на повторне видалення ?
бибизяна
• 16 апреля в 17:22
Ответ дляСтервочка
Врач криворукий был, который удалял
Смените врача в этом вопросе
Так. Я після того спілкувалась з матірʼю іншої дитини, в її доньки та сама ситуація після видалення цим лікарем (
А іншій матері він сказав, що після хірургічного видалення завжди лишається трохи аденоідних тканин, які можуть розростись.
Але мені ніхто цього не казав до операції 🤯
Кондуктор троллейбуса• 16 апреля в 17:24
При будь якій аденотоміі лімфоідна тканина залишається і аденоїди можуть знов « вирости «
Кондуктор троллейбуса• 16 апреля в 17:25
Ответ длябибизяна
Звісно залишається
Але гіперплазована тканина видаляється - полегшується дихання , а з часом дитина росте і теж стає вільніше
бибизяна
• 16 апреля в 17:26
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Звісно залишається
А при видаленні лазером теж лишається ?
Кондуктор троллейбуса• 16 апреля в 17:27
Ответ длябибизяна
А при видаленні лазером теж лишається ?
Так
Неможливо видалити всю лімфоідну тканину
Мовчу, але хочу• 16 апреля в 17:35
вредно храпеть, иметь сниженный слух, деформированный овал лица и недостаток кислорода во время ночного дыхания. А удалять то, что все это провоцирует не вредно, это вопрос будущего общего здоровья.
И да, аденоиды способны рецидивировать - лично мне тоже 2 раза удаляли, правда в совке еще
Стервочка• 16 апреля в 18:31
Ответ длябибизяна
Лишається, але не за рік виростає.
Проходить більше часу набагато
Едимнаморе• 16 апреля в 21:21
А яке саме лікування пробували? Можна змінити лікаря, препарати та чекати, поки дитина підросте.
Я своїм не видаляла.