Свідок Перемоги• 22 марта в 13:44
Мали лікувати дитині зуби наркозом, а тепер читаю новини
Були у кількох різних лікарів і всі радять лікувати під наркозом. Дитині 4 роки. Наче запевнили і лікарі, і знайомі, що це ок практика, а тепер прочитала і аж тіпає
Випереджаю питання: дитина майже не їсть солодкого, купа хворих зубів - генетика чи ще там щось, а не те, що «що за мати довела».
Колдунья-вещунья• 22 марта в 13:46
Вполне от генетики могут зубы быть плохие, у сына зубы хорошие по генетике, в мужа у меня зубы с детства страдают.
Свідок Перемоги
• 22 марта в 13:46
Ответ дляКукусикиииииии
А что ребенок совсем рот не открывает у врача?
Відкриває на огляд. Але лікувати 12 зубів не дасть
Свідок Перемоги
• 22 марта в 13:47
Ответ дляруки_Крюги
І що там в новинах?
Помер хлопчик після введення наркозу у приватній стоматології
КрестьянинДиор• 22 марта в 13:47
Кукусикиииииии• 22 марта в 13:49
Мы были у нескольких врачей, ребенку было 3 года. У первого рот не открыла, советовали под наркозом, у второго открыла не на долго, тоже под наркозом сказали, в третьей клинике с мультиком и бубном полечили на ура. Главное пообещать, что купите что он хочет, после лечения. Действительно наркоз эо не гуд, мы даже местный в редких случаях колем.
Свідок Перемоги
• 22 марта в 13:49
Ответ дляКукусикиииииии
А скільки зубів лікували? Яка клініка, якщо Київ?
Кукусикиииииии• 22 марта в 13:49
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну так а зачем сразу 12. По 1-2 за раз. Почему досиделись до 12?
руки_Крюги• 22 марта в 13:50
Автор, це не означає, що ваша дитина якось погано переннсе наркоз. Іноді так буває, нажаль. І не тільки в стоматологічний практиці, всюди, де є наркоз.
Свідок Перемоги
• 22 марта в 13:50
Ответ дляКукусикиииииии
Давайте без цього. З моменту останнього року з 2 стало 12. Два передні казали не лікувати
Як ухурделю• 22 марта в 13:51
Ответ дляКукусикиииииии
Ну де ви такі беретеся? Де?
По життю невдаха, а от такі поради «мудрі» і запитання тальки на форумі можете …
Кукусикиииииии• 22 марта в 13:51
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну так за год вы могли по 1 в месяц уже 12 полечить. Конечно теперь или 12 под наркозом или по-одному постепенно.
Свідок Перемоги
• 22 марта в 13:52
Ответ дляЯк ухурделю
Ну де ви такі беретеся? Де?
Ага. Мене ще дивують люди, які чують слово «приватна клініка», то одразу кажуть, що там лише гроші заробляють. Просто самі не в змозі забезпечити собі та дитину нормальний сервіс і лікування
Кукусикиииииии• 22 марта в 13:54
Ответ дляСвідок Перемоги
В 3 года 4 зуба лечили, за 3 прихода, потом постепенно по 1, по мере появления кариеса. Твой Стоматолог на Подоле, потом перешли в Астрадент на Подоле. И там и там мультики есть, может сам заказать какой хочет.
З родзинкою• 22 марта в 13:57
Ми їздили лікувати в інститут стоматології, в приватній клініці я побоялась. Все пройшло дуже добре за один раз все полікували і видалили що потрібно було, я задоволена залишилась.
Донька подруги• 22 марта в 13:57
Работала ассистентом стоматолога, мой доктор даже ребёнку с дцп лечил зубы, а это был самый сложный пациент, ребёнок максимально не мог усидеть на месте, кричал.
Ко всем детям находила подход и удавалось договориться.
Десять раз подумайте, прежде чем решиться на наркоз. Спрашивайте про сроки годности препарата, используемого для наркоза.
Спрашивайте об аптечке в клинике с экстренными препаратами.
Но добавлю ещё, стоматологи не изготавливают препараты для наркоза/анестезии!
Зачастую это иностранные препараты, изготавливающиеся за границей, их заказывают клиники.
Точно ли соблюдены все нормы изготовления, нормы транспортировки, включая температурный режим - стоматолог не может за это отвечать.
Наркоз это всегда риск, и для взрослого и для ребёнка.
Помидорина• 22 марта в 13:58
4 роки дитині,які зуби? Напишіть чи багатьма тут оікували зуби в 4 роки? Скоро самі видпадуть . По темі --наркоз тільки при лікарні,де є реанімація
Та не реву я• 22 марта в 13:58
У мене з народження дитини був панічний страх цих наркозів. Зуби чистым з 6 міс 2р на день, найдорожчими пастами. Як я намагалась в перші 3 роки, це жесть, це як ще зміну на роботі відпрацювати було
зараз 4р , тьху тьху зуби гарні. Але наркоз нажаль все ж таки прийшлось раз зробити на мрт, все добре пройшло.
Дама_с_коготками• 22 марта в 13:58
У доньки така лікар була, що не те, що пломбувати, а виривати просилась. Вона так вміла гаговорити, що донька і не розуміла, коли ту анастезію місцеву їй кололи: то зуб варення хв, то ще щось. На жаль, лікар з початком повномасштабної війни виїхала. А інші, то зовсім не те
Донька подруги• 22 марта в 13:59
Ответ дляТа не реву я
Какими пастами чистите? Вы молодец👍🏻
сою не люблю• 22 марта в 13:59
Авторко, а що там у дитини такого з зубами, що треба лікувати одразу всі? Щось критичне?
В мене в чоловіка дуже погані зуби, син наш туди ж
Ми лікували у моєї подруги, по 1 за раз, без наркозу, бо наркоз - це завжди ризик.
Лікар викликає довіру, якщо подарунок, якщо мультик, якщо один зуб за раз - можна робити
Наркоз бачу сенс тільки коли прям щось таке термінове, що треба обовʼязково одразу все робити. Але це моя думка
Дівка в намисті• 22 марта в 14:00
Ответ дляСвідок Перемоги
Так без питань на форумі дайте собі раду. Ви якось дивно тут відповідаєте, вам так не здається?
Борець за гаманець• 22 марта в 14:00
Знайдіть хорошого лікаря, який вміє знаходити підхід до дітей. Мультики в всяке таке їм не цікаві особливо. Якщо це молочні, молочні трішки ще почекати. І вони й так випадуть.
Кукусикиииииии• 22 марта в 14:01
Ответ дляДама_с_коготками
У меня со старшей в гос клинике была врач, и мертвого заговорит, как начнет мне истории рассказывать, дочь от интереса сама рот раскрвала))) но она правда никогда врачей не боялась. Потом просилась к ней пойти, даже когда не надо было. Жаль перешла в другую клинику, а нам туда далеко.
сою не люблю• 22 марта в 14:01
Моя подружка купує недорогі подарунки малим, в неї ціла коробка, там всяка фігня цікава
Діти за можливість вибрати потім з тієї коробки собі подарунок - без проблем лікують зуби)
На диво - навіть балувані і примхливі)
Мої малі самі запитували, коли підемо лікувати, бо там цікава всяка хрінь - я таке своїм не купувала😂
На диво - навіть балувані і примхливі)
Мама Никитки-2• 22 марта в 14:01
Ответ дляСвідок Перемоги
Еммм… у вас набор кліше, які необхідно вставити, інакше не заплатять?
Вам ще ніхто не написав про гроші і приватну клініку.
Борець за гаманець• 22 марта в 14:02
Якщо чесно я не знаю для чого молочні лікувати під наркозом....
Та не реву я• 22 марта в 14:02
Ответ дляДонька подруги
Какими пастами чистите? Вы молодец👍🏻
Паста курапрокс, гель тус мусс. Зараз вже дає електрощіткою чистити.