Душа компанії• 16 апреля в 23:23
А що, якщо наша планета вже колись гинула?
Почитала ось це про глобальне потепління і подумала собі, що дійсно все йде до того що рано чи пізно людство загине не через війни, а саме через кліматичні зими?
А що, якщо до нас тисячи років вже жило людство і також знищило само себе, не дбаючи про планету?
Самі лише війни оно як впливають на глобальне потепління, хоча люди навіщось перекладають відповідальність на корів - виробляючи нові бомби і даючи змогу дебілам на кшалт наших сусідів вбивати людей і планету..
ДеньгиНеСдаю• 16 апреля в 23:25
Я бы не удивилась, что это снова произойдёт и Земля стряхнет с себя неблагодарных людей
Млинці зі смайликом• 16 апреля в 23:27
Думаю, мені вже буде все одно, якщо колись це станеться, тому не думаю про це. Живу як метелик одним днем
Новорічна пальма• 16 апреля в 23:28
Я думаю, що до нас вже тут жили цивілізації, це однозначно.
Вони себе якось знищили, чи війни, чи клімат, але в результаті занепад, втрата технологій і все спочатку.
Ті ж самі піраміди -ну це ж повний брєд, що їх будували раби посеред пустелі.
І до того ж такі ж піраміди є в Єгипті, і в Південній Америці, між якими, вважається, що не було ніякого сполучення. І шо, їх так монументально відгрохали ті дикі індіанці, які вирощували той маіс чи шо вони там вирощували, і робили примітивні бусіки, а потім такі-шось скучно давай піраміду забабахаєм серед джунглів. Та фігня вапрос, давай)
Конечно же у Земли были разные периоды. И когда она была почти вся покрыта льдом и когда была пустыней. Это было и это повториться снова. К людям это никакого отношения не имеет, не нужно верить шарлатанам, которые на этой теме хотят струсить с вас деньги (налоги, ограничения, «эко» продукты и т.д.)
Секс-Бомба• 16 апреля в 23:37
Ответ дляНоворічна пальма
Ох і фігня у вас в голові.
Душа компанії
• 16 апреля в 23:39
Ответ дляДаю справку
Быстрее бы или метеорит или что-нибудь сюда
Хіба що на болота Російської Дегенерації
Даю справку• 16 апреля в 23:43
Ответ дляДуша компанії
Ну туда вообще сто процентов. А вам так нравится жить?
Natal_ka91• 16 апреля в 23:49
Думаю, було вже таке. І, мабуть, повториться. Взагалі, часто закрадаються думки, що люди не заслуговують на цю прекрасну планету
Борщик• 16 апреля в 23:54
Ну посмотрите на другие планеты солнечной системы.
На Марсе, к примеру, были уже найдены остатки (тех хим элементов) воды. Когда-то он был обитаемой планетой.
Земля когда-то тоже станет такой же как и другие планеты в нашей солнечной системе.
Например, когда взорвется солнце. А оно взорвется.
Шлях до зірок• 16 апреля в 23:55
Ответ дляБорщик
Думаю, не скоро)
Борщик• 16 апреля в 23:57
Ответ дляШлях до зірок
Думаю, не скоро)
Не на нашем веку так точно
Не знаю как правильно пишется такая конструкция предложения.
Душа компанії
• 16 апреля в 23:59
Ответ дляДаю справку
Іншого життя в мене не буде, тому так, намагаюся насолоджуватися цим.
Якби не війна, все інше мене б точно влаштовувало.
Даю справку• 16 апреля в 23:59
Ответ дляБорщик
Не на нашем веку так точно
Вы из будущего🥺
Шлях до зірок• 17 апреля в 00:00
Ответ дляБорщик
Не на нашем веку так точно
Коржик• 17 апреля в 13:34
Дія людини на планету мізерна. Процеси які відбуваються природні: зараз кінець малого льодовикового періоду і потепління - норма. Як ви думаєте вугіль, який добувають зараз, звідки він? Це скамʼянілі дерева типу араукарія. Вони ростуть виключно в теплому кліматі. Планета повертається до нормального стану. А всі оці зради від грінпісу не більше ніж маніпуляції політика та заробляння грошей