Добрий ранок! Подивіться будь ласка на аналіз. Хворіли спочатку ларингітом днів 5 лікувались пульмікором. Наче вже на поправку,потім з´явились соплі сильний набряк і опять повернувся отой лаючий кашель і температура .Здала аналіз крові, місцевий лікар каже, що це вірусна інфекція, антибіотика не треба і от сьогодні 10 день.температура 37.5 сухий страшний кашель.Чи їхати в місто ми зараз в селі знаходимся.А аналізи мені здається не хороші
СРБ не здавали? По анализу крови это скорее вирус. Но учитывая симптоматику, затяжное течение - я бы подумала о возможном присоединении бак инфекции. К врачу обязательно, если симптомы усилились. Легкие послушать. Такая картина может оказаться и пневмонией. Так что не затягивайте.
Natal_ka91• 17 апреля в 08:29
Проконсультуйтеся ще з одним лікарем. Паличкоядерних немало. А с реактивний не здавали?