ША! я прийшла!• 17 апреля 2025
Фен Дайсон. Допоможіть будь ласка розібратися
Їх багато. Який краще взяти аби приборкати і вирівняти пухнасте волосся блонд. Крутити навряд чи буду. Тому саме головне - висушити волосся, вирівняти, прибрати пух
13чудоСВЕТА• 17 апреля 2025
Якщо не накручувати, то airstrait . В мене такий, дуже класний. Довго обирала і вирішила, що Кудрі крутити не буду
Творческий типаж• 17 апреля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Но я сначала просто феном подсушиваю волосы
А потом айрстрайтом вытягиваю
Если на каждый день - замечательно
А потом айрстрайтом вытягиваю
Если на каждый день - замечательно
барабанщица• 17 апреля 2025
Мені подобається саме стайлер користуюся багатьма насадками - просто сушу, для передньої частини голови браш, насадки типу розчіски-щітки досушую довжину, іноді кінці підкручую це надає вигляду салонного.
Насадки змінюються за секунду, сушить швидко і я дуже задоволена .
За інші моделі я не підскажу але думаю що ви теж залишитесь довольні.