Мост_Устал• 18 апреля 2025
Яка допомога в Австрії?
Дівчата, хто зараз в Австрії ? Підскажіть з якого віку дитину можливо оформити в садок безкоштовно ? Зараз дитині ще не має 2 років є якісь садочки погодинно безкоштовно? Дякую
Додаю напруги• 18 апреля 2025
А вы уже там и не знаете ?
Есть группы по Австрии в ТГ - там больше расскажут
Кіма кепка• 18 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ща беговелик вам расскажет
Лиш подумала за неї.
Ластоноша• 18 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Пособия нет! Зачем вам помощь? Работайте на здоровье!
Нема дурних працювати...вона на майбах збирає а ви пропонуєте за якись садок платити
Да будет так• 18 апреля 2025
195 євро на місяць на одну людину. Це дуже мало. Вашу дитину ніхто глядіти не буде, якщо ви не працюєте в країні.
Да будет так• 18 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Якщо на майбах, то автор обрала не ту країну)
Умничка-помощничка• 18 апреля 2025
Ответ дляКіма кепка
Лиш подумала за неї.
Налепила клоунов. Наверное в бане наконец
Мост_Устал
• 18 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Вы тему читали? Я спросила про садик для ребенка, чтобы была возможность работать . Откуда столько злорадства …
Мост_Устал
• 18 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Каждый судит по себе
Ластоноша• 18 апреля 2025
Ответ дляМост_Устал
Буде бажання то буде можливисть...а як нема бажання то є відмазки і винуваті в тому
Україна понад усе!• 18 апреля 2025
Спросите в группе украинцев в Австрии в Фейсбуке. Там вам точно ответят.
У меня дети не в садике, поэтому о садиках ничего не знаю.
Помощь не получаю, но приблизительно сумму знаю - около 200 евро на человека и ещё плюс помощь на детей - тоже около 200 евро на ребенка
Люди на эти суммы еле выживают, поэтому многие, кто на пособиях, ходят подрабатывать в черную
Плюс ещё продукты в красном кресте или в других подобных организациях берут. Потому что цены очень высокие на продукты и тех денег с пособия мало на что хватает
Мост_Устал
• 19 апреля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Благодарю!
Обстановщица• 19 апреля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
А житло надають чи лише оренда?
Україна понад усе!• 19 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
А житло надають чи лише оренда?
Надають у селах, далеко від міста
Деякі жаліються, що дуже поганий стан житла - пліснява
А дехто шукає дешеве житло і подає на допомогу на житло і їм оплачують його, якщо вартість оренди не перевищує певну суму і якщо людина на соціальному забезпеченні