Губи до вух• 18 апреля в 15:07
Ми і мамочки з вищими доходами: хтось відчув себе як з іншого світу?
Дівчат, от дивне якесь відчуття. Я не жебракую, але гроші рахую. З дитиною гуляю на майданчику біля дому, там задружились з мамочками, то в основному теми наші: коли прийшли дитячі і що на них купиш, який у кого улов прикольний на секонді, яка педіатр в поліклініці нормальна, що діти швидко з усього виростають і на продавалках що купити щоб вигідніше. Які вдома є моменти не дуже, бо живуть з батьками чоловіка і т д.
Житейське всяке, і тут виникла потреба показати дитину лікарю і поїхали ми в приватну клініку, бо дуже рекомендували. Дорого, але спокій вартий. І клініка та біля оболонськоі набережної. Ну і вийшли ми потім туди на майданчик.
Пасуть мамочки діток і одразу видно, в основному по одягу і візках, що достаток інший, бо там нові ЖК і недешеві квартири.
Хтось в намелаку за пасками збирається, обговорювали де на кордоні менші черги, щоб виїжджати до аеропорта краще на відпочинок, плавання дитяче, якогось косметолога собі. На лавці іграшки скинуті в купу, дитина потягнулась, я ж не даю бо чуже, а якась мамочка - хай бере, тут загальні, ми виносимо ділимось, після прогулянки кожен бере своє. Але я ж бачу які іграшки і в нас таке ніхто б не виніс в загальну кучу. Бо воно вартує немало.
Ніби такі всі приємні, без понтів, одна схоже що жінка артиста одного нашого з малим рочок десь гуляла там теж з ними, але якесь таке відчуття з’явилося, що ми з різних світів з цими дівчатвми і попри відкритість усіх я навіть не знайшла толком спільних тем з ними. Не те щоб меншовартість, а розуміння, що мені некомфортно, бо більшості того, що для них норма в нас нема, а те що є їм навряд цікаве.
Я іду зараз додому і думаю чи це я заговлачь чи дійсно хтось ще ловив відчуття, що в одному місті в один час можна жити так, щоб навіть не перетинатись у часі і просторі.
Бо бляха погуглила Паску з намелаки від 1000 грн.
За Паску. А я на цей бюджет планую їжу не ра один день і підгузки закупити
Борець за гаманець• 18 апреля в 15:10
Люблю ХОЛОСТЯКА• 18 апреля в 15:11
Так и есть, ну и что? Я сейчас на даче в селе в ЦУ, а Милания Трамп в это время где-то на Бали попу греет, но я здорова, и моя семья тоже и это самое главное.
Губной рояль• 18 апреля в 15:12
Автор! Есть такое. Сейчас у всех разные доходы. Я и муж даже имеем разные доходы. Все живут как получается. Я паски сама люблю печь, считаю, что уменя самые лучшие, состав хороший. Деньги решают часть проблем. Ходили недавно в элитный рыбный магазин, то тоже видно, что люди все непростые. Жизнь такая. Но все относительно. Сегодня так, что будет дальше-никто не знает
Руда ліса• 18 апреля в 15:14
Ответ дляГубной рояль
В смысле сейчас так ? А когда было по-другому ?
Триндю-бриндю• 18 апреля в 15:14
Ответ дляПолюю на дрони
Когда достаточно денег - это расслабляет.
Оце влучно сказано
Але автор, так було завжди і так буде завжди
Дивно, що ви думали, що всі живуть на рівні з вами
БЦАшка• 18 апреля в 15:14
Ответ дляГубной рояль
Всегда у всех были разные доходы.
И разный уровень жизни, даже при СССР.
А ещё здесь очень любят обхаять то, на что денег не хватает, или никогда не будет.
И разный уровень жизни, даже при СССР.
Приму в дар• 18 апреля в 15:14
Ищите свой круг,что тут скажешь, Откуда это дебильное слово мамочки, это женщины в первую очередь.
Хи хи, ну ну• 18 апреля в 15:14
Так,часи змінилися.В СРСР ми всі жили разом,за невеликим виключенням.Інтереси були близькі і теми.Діти ходили в одні садочки та школи.В нас була діти директорів,партійного діяча,артистки,художниці.А в мене тато слюсар,а мама швачка.В інших водій і т.д.
З незалежністю всі потихеньку розділилися.
Дорогі ЖК,Приватні садочки,приватні школи.магазини,місця для відпочинку.
Діти заможних людей більше не перетинаються з нижчими за класом,як раніше.
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:14
Ответ дляГубной рояль
В якому сенсі: сейчас?
В людей все життя різні доходи і це нормально. Це тут звикли що всі мають бути бідними нещасними 🤷♀️
Губи до вух
• 18 апреля в 15:15
Ответ дляНоу коммент
Заговлачь это кто, переведите плиз😀
Загналась мала на увазі, накрутила себе
Губной рояль• 18 апреля в 15:15
Ответ дляРуда ліса
Да, сейчас очень народ поделился по уровню доходов, раньше были приблизительно одинаковы-в моем детстве
Королева ганделику• 18 апреля в 15:16
Когда дети были маленькие то мы жили на окраине города в обычном доме и при этом никто никогда не обсуждал : ’ коли прийшли дитячі і що на них купиш, який у кого улов прикольний на секонді, ’
В шоколаде• 18 апреля в 15:16
Ответ дляХи хи, ну ну
Да ладно, при союзе так же было. Классовость не афишировалась, но она была.
Губи до вух
• 18 апреля в 15:16
Ответ дляТриндю-бриндю
Оце влучно сказано
Ніколи так не думала.
Просто не вникала і жила в бульбашці з оточення, де люди тягнуться до собі подібних.
Розумію, що діти ростимуть і в них так буде. Бо які спільні інтереси будуть з тими дітьми, у кого життя зовсім інше
Бутербродница• 18 апреля в 15:16
Усе так, все відносно і достаток також. У мене колись були схожі відчуття коли друг дитинства чоловіка, досить відомий в Україні програміст, запросив нас на День народження на вихідні за місто, так само почувалася як ви описуєте серед його друзів і їх розмов.
Триндю-бриндю• 18 апреля в 15:16
Ответ дляГубной рояль
І в вашому дитинстві були різні
Але це не прийнято було афішувати
Ласую колобками• 18 апреля в 15:16
Всегда были люди разных доходов. Разная жизнь.
К чему это?
Я до декрета очень хорошо зарабатывала. У меня были хорошие вещи. Так вот общество мамочек во дворе Троещины меня не приняло. Запомнилось, что при мне громко обсуждали, какие же глупые (мягко сказано)люди покупают дорогие кошельки. Кошелёк увидела одна, он ей покоя не давал.
К чему это?
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:17
Ответ дляMarmu
Автор, я дружу з 2 подругами уже 25 років. Одна із дуже заможної сім´ї, інша сама заробляє дуже добре. Часом, звичайно, напружує, але куди діватися) я теж не сама бідна, але в ресторані в Іспанії на відпочинку устриць на 100 євро не замовляю, жаба давить)
А що ж ви замовляєте в Іспанії на відпочинку, консерви домашні з собою везете?
Патріотка з дивану• 18 апреля в 15:17
ну люди разные
доход разный
кто-то летом на море в Одессу кто-то в Таиланд
а кто-то в село к бабушке
Поэтому я не загоняюсь
Была когда маленькая - у родителей даже не было возможности отвезти нас на море в Одессу или Херсон
Выросла - доход у меня другой , катаюсь пока могу себе это позволить
Но никогда не загонялась по поводу такого
доход разный
а кто-то в село к бабушке
Поэтому я не загоняюсь
Губи до вух
• 18 апреля в 15:18
Ответ дляПриму в дар
Ну я говорю саме про мам з дітками, бо там і тут йдеться про одну категорію людей. І дуже кидається в очі розбіг по одних і тих же категоріях
Королева ганделику• 18 апреля в 15:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну мы покупаем в Испании устрицы в супермаркете по евро за шт.
В ресторанах заказываем разное.
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:18
Ответ дляКоролева ганделику
Я взагалі ніколи нічого на майданчиках не обсуждала ні паски елітні, ні секонд.
Ноу коммент• 18 апреля в 15:19
Ответ дляГуби до вух
Загналась мала на увазі, накрутила себе
А, теперь понятно, сидела голову ломала шо цэ)