Губи до вух• 18 апреля в 15:07
Ми і мамочки з вищими доходами: хтось відчув себе як з іншого світу?
Дівчат, от дивне якесь відчуття. Я не жебракую, але гроші рахую. З дитиною гуляю на майданчику біля дому, там задружились з мамочками, то в основному теми наші: коли прийшли дитячі і що на них купиш, який у кого улов прикольний на секонді, яка педіатр в поліклініці нормальна, що діти швидко з усього виростають і на продавалках що купити щоб вигідніше. Які вдома є моменти не дуже, бо живуть з батьками чоловіка і т д.
Житейське всяке, і тут виникла потреба показати дитину лікарю і поїхали ми в приватну клініку, бо дуже рекомендували. Дорого, але спокій вартий. І клініка та біля оболонськоі набережної. Ну і вийшли ми потім туди на майданчик.
Пасуть мамочки діток і одразу видно, в основному по одягу і візках, що достаток інший, бо там нові ЖК і недешеві квартири.
Хтось в намелаку за пасками збирається, обговорювали де на кордоні менші черги, щоб виїжджати до аеропорта краще на відпочинок, плавання дитяче, якогось косметолога собі. На лавці іграшки скинуті в купу, дитина потягнулась, я ж не даю бо чуже, а якась мамочка - хай бере, тут загальні, ми виносимо ділимось, після прогулянки кожен бере своє. Але я ж бачу які іграшки і в нас таке ніхто б не виніс в загальну кучу. Бо воно вартує немало.
Ніби такі всі приємні, без понтів, одна схоже що жінка артиста одного нашого з малим рочок десь гуляла там теж з ними, але якесь таке відчуття з’явилося, що ми з різних світів з цими дівчатвми і попри відкритість усіх я навіть не знайшла толком спільних тем з ними. Не те щоб меншовартість, а розуміння, що мені некомфортно, бо більшості того, що для них норма в нас нема, а те що є їм навряд цікаве.
Я іду зараз додому і думаю чи це я заговлачь чи дійсно хтось ще ловив відчуття, що в одному місті в один час можна жити так, щоб навіть не перетинатись у часі і просторі.
Бо бляха погуглила Паску з намелаки від 1000 грн.
За Паску. А я на цей бюджет планую їжу не ра один день і підгузки закупити
Амелі на мілені• 18 апреля в 15:19
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому сенсі: сейчас?
В людей все життя різні доходи і це нормально. Це тут звикли що всі мають бути бідними нещасними 🤷♀️
Женщина про себя писала. Что сейчас так, высокий доход. Что дальше будет...
Щось не спиться• 18 апреля в 15:19
Когда вы там успеваете обсуждать все, я только за ребенком следом и бегаю))
И уж тем более не обсуждаю ни с кем что я и где покупаю))
Ласую колобками• 18 апреля в 15:19
Ответ дляГуби до вух
Ну я говорю саме про мам з дітками, бо там і тут йдеться про одну категорію людей. І дуже кидається в очі розбіг по одних і тих же категоріях
Ну и что? Вы попали не в свой круг общения
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:20
Ответ дляКоролева ганделику
Ну мы покупаем в Испании устрицы в супермаркете по евро за шт.
В ресторанах заказываем разное.
Ну да, жизнь боль. Шкода вас, що тут ще сказати. Тримайтеся!
В шоколаде• 18 апреля в 15:20
Ответ дляГуби до вух
Автор, а сколько Вам лет, что это у Вас такое удивление вызвало?
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:20
Ответ дляАмелі на мілені
Там все по тексту зрозуміло про що вона писала
Багиня• 18 апреля в 15:21
Ответ дляБЦАшка
Всегда у всех были разные доходы.
И разный уровень жизни, даже при СССР.
А ещё здесь очень любят обхаять то, на что денег не хватает, или никогда не будет.
И разный уровень жизни, даже при СССР.
И тут же любят сказать, что говоришь плохо о чем-то потому что у тебя мол на это денег нет 🤣🤣🤣 типа нишевой парфюмерии, которая откровенно на любителя, или каких-то украшений
Хи хи, ну ну• 18 апреля в 15:21
Ответ дляВ шоколаде
Да ладно, при союзе так же было. Классовость не афишировалась, но она была.
Де хто розділявся при СРСР? Будинки ділили між відомствами.В нас в домі жили артисти цирку та викладачі КПІ. Ми отримали від заводу Арсенал.
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
Чи діти більш заможні ходили в приватні школи?
Ні,цього не було.В нас була школа з дітьми з усіх прошарків.Всі вчилися разом
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
Амелі на мілені• 18 апреля в 15:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі ніколи нічого на майданчиках не обсуждала ні паски елітні, ні секонд.
Значит у вас не было подруг на площадке. Если у вас спрашивают будешь печь или купишь и где именно - врать?
Ответ дляLove_Love_Love_
А що ж ви замовляєте в Іспанії на відпочинку, консерви домашні з собою везете?
можна поїсти в ресторані нормально на 40 євро. 100 євро на устриці - це ж тільки на закуски, далі ще щось замовляють. чому завжди крайнощі: або консерви, або 150 євро за вечерю. є ще 50 проміжних варіантів
БЦАшка• 18 апреля в 15:21
Ответ дляГуби до вух
Загналась мала на увазі, накрутила себе
Автор не кліпайте невинно очима. Те, що є мамочки які живуть гірше вас - вимушені жити з батьками в одній квартирі і сваритися, купують лише секонд, ходять виключно в державні поліклініки - вас це не дивувало. А от ті які живуть краще вас, вас неймовірно здивували. Я дуже вибачаюсь, ви тільки вчора - сьогодні дізналися, що є ті , які живуть краще вас? Тема відверто трольна.
Королева ганделику• 18 апреля в 15:22
Ответ дляГуби до вух
И вы серьезно не знали что есть женщины с детьми которые не обсуждают детские и секонд?
Триндю-бриндю• 18 апреля в 15:22
Ответ дляХи хи, ну ну
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
Ну приватних шкіл не було, але відомчі будинки для керівництва були
Автомобілі з водіями були
Продукти були, які ви могли тільки по телевізору побачити
Одяг
І так далі
Автомобілі з водіями були
Одяг
І так далі
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:22
Ответ дляMarmu
Цікаво де в Іспанії устриці по 100€ от що ви вигадуєте?
Вони стільки не коштують ні на Амалфійському узбережжі, ні на Маямі Біч
Королева ганделику• 18 апреля в 15:23
Ответ дляБЦАшка
+1 и мне сразу показался длинный опус автора просто сочинительством.
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:24
Ответ дляАмелі на мілені
Ніколи не розуміла от цей мамськмй триндьож щодня про какухі і борщі по 4 години
БЦАшка• 18 апреля в 15:24
Ответ дляГубной рояль
Да, сейчас очень народ поделился по уровню доходов, раньше были приблизительно одинаковы-в моем детстве
Можливо в вашому дитинстві було дуже обмежене коло спілкування. І далі околиці свого хутору (умовно кажучи) ви бачити не могли, а ваші батьки вам того показувати не хотіли.
Багиня• 18 апреля в 15:24
Ответ дляГубной рояль
Сколько вам лет? Мне 40 и ооооочень разные люди были. Я в своей школе была белой вороной, потому что достаточно мажорный контингент. И в то время как моя мама в 90х ездила на оптовый рынок чтоб купить макароны дешевле, одноклассница плевалась, что ее брат ест мякоть манго после соковыжималки
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:25
Ответ дляАмелі на мілені
І взагалі у вас цей приклад шо ви в Іспанії собі устриці не можете позволити до теми автора, як прикол якийсь наче)))
В шоколаде• 18 апреля в 15:26
Ответ дляХи хи, ну ну
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
Поверьте дочери бывшего партийного работника) И учились мы все вместе, да. В специализированной школе с углублённым английским. Дети главврача больницы, дети директора мясокомбината, дети завбазой обспотребсоюза.
Амелі на мілені• 18 апреля в 15:26
Ответ дляLove_Love_Love_
При чем тут какухи? Ну не общайтесь ни с кем... Зачем говорить если вы дикая. И кто у вас с ребенком гулял? Персонал? Или вы сразу школьника взяли?
Зоряний Шлях• 18 апреля в 15:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви ж не киянка, а львівська омериканка, куди нам до такого цабе
Метровий сантиметр• 18 апреля в 15:28
Ответ дляБагиня
Тут уже затравили всех обеспеченных. Кто-то ушел, кто-то сидит но не отсвечивает. Потому что налепят клоунов, заставят фоткать с разных ракурсов, на фоне советчицы, с датой, все чеки, сертификаты, докажи что оригинал. Богатые всегда и везде раздражают и злят бедных.
Love_Love_Love_• 18 апреля в 15:29
Ответ дляЗоряний Шлях
А чому ви не вмієте грамотно писати, вас не впускали в школу?
Борець за гаманець• 18 апреля в 15:29
Ответ дляМетровий сантиметр
Как можно таким затравить😀
Совбез• 18 апреля в 15:29
В несоціальноорієнтованій країні таке було є і буде, зараз ще більше класовість видна, майже кастовість вже
Зоряний Шлях• 18 апреля в 15:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Щоб підкреслити значимість, є такий прийом у літераторів
Губи до вух
• 18 апреля в 15:30
Ответ дляБЦАшка
Послухайте, я ж не вчорашня і чудово все знала. Просто вперше при теплому і хорошому до мене ставленні я відчула такий дискомфорт і розуміння, що ми б навіть не перетнулися з ними ніде, живучи в одному місті. Настільки різне життя. І настільки різні можливості, які на старті даються дітям. Знати це - це одне. Зіткнутися от так на прикладі дрібниць - трохи інше
БЦАшка• 18 апреля в 15:31
Ответ дляХи хи, ну ну
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
Були елітні ЖК?
Чи можливо закриті котеджі містечка?
При союзі хтось жив у гуртожитках, хтось у гостінках і хрущівках
А хтось у сталінках з великими кімнатами і кухнями , і у спецпроектах - типу сьогодняшніх елітних ЖК
Були так звані відомчі садочки і школи - які не для всіх
Амелі на мілені• 18 апреля в 15:31
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас проблемы со зрением. Вы кому отвечаете?
А вы про какашки в тему, не прикол?