Губи до вух• 18 апреля 2025

Ми і мамочки з вищими доходами: хтось відчув себе як з іншого світу?

Дівчат, от дивне якесь відчуття. Я не жебракую, але гроші рахую. З дитиною гуляю на майданчику біля дому, там задружились з мамочками, то в основному теми наші: коли прийшли дитячі і що на них купиш, який у кого улов прикольний на секонді, яка педіатр в поліклініці нормальна, що діти швидко з усього виростають і на продавалках що купити щоб вигідніше. Які вдома є моменти не дуже, бо живуть з батьками чоловіка і т д.
Житейське всяке, і тут виникла потреба показати дитину лікарю і поїхали ми в приватну клініку, бо дуже рекомендували. Дорого, але спокій вартий. І клініка та біля оболонськоі набережної. Ну і вийшли ми потім туди на майданчик.
Пасуть мамочки діток і одразу видно, в основному по одягу і візках, що достаток інший, бо там нові ЖК і недешеві квартири.
Хтось в намелаку за пасками збирається, обговорювали де на кордоні менші черги, щоб виїжджати до аеропорта краще на відпочинок, плавання дитяче, якогось косметолога собі. На лавці іграшки скинуті в купу, дитина потягнулась, я ж не даю бо чуже, а якась мамочка - хай бере, тут загальні, ми виносимо ділимось, після прогулянки кожен бере своє. Але я ж бачу які іграшки і в нас таке ніхто б не виніс в загальну кучу. Бо воно вартує немало.
Ніби такі всі приємні, без понтів, одна схоже що жінка артиста одного нашого з малим рочок десь гуляла там теж з ними, але якесь таке відчуття з’явилося, що ми з різних світів з цими дівчатвми і попри відкритість усіх я навіть не знайшла толком спільних тем з ними. Не те щоб меншовартість, а розуміння, що мені некомфортно, бо більшості того, що для них норма в нас нема, а те що є їм навряд цікаве.
Я іду зараз додому і думаю чи це я заговлачь чи дійсно хтось ще ловив відчуття, що в одному місті в один час можна жити так, щоб навіть не перетинатись у часі і просторі.
Бо бляха погуглила Паску з намелаки від 1000 грн.
За Паску. А я на цей бюджет планую їжу не ра один день і підгузки закупити
автор Губи до вух • 18 апреля 2025
Тут же не просто про гроші історія, по таких дрібницях як той секонд, де бачу сусідок - є розуміння, що ми одного рівня і з цього рівня зрозуміло, що в багатьох темах ми на одному щаблі. Яку б тему не почати, вона комфортна і зрозуміла. Якось з однією дівчиною познайомились в телеграм каналі де б у одяг дитячий,вона приходила з донькою до нас на майданчик і з її покупки стало ясно, що вона нашого доходу - якось і теми спільні пішли і спілкуватись комфортно. Ясно що ми одного кола. З дружиною артиста на оболонському майданчику, як приклад, мені складно уявити про що б я могла перекинутись словом, щоб тема буда точно спільна.
Всі питання в баблі от і все.
Виходить і діти підростуть і матимуть спільне тільки з тими, хто їхнього достатку. І той хто їздив на літо тільки в село, навряд чи матиме спільні теми з тими, хто в Таїланд. От і все
Обстановщица• 18 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Автор то ви ще у Великобританії не були. От де справжнє класове суспільство де лендлорди в десятому поколінні єдині хто може собі дозволити більше 5 соток землі
Так я про це чула. Вони дуже дивуються, що в нас землю може мати майже кожен
Love_Love_Love_• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
Всі питання в баблі от і все.
Всі питання в ваших комплексах і в вашому світосприйнятті. Якщо ви закомплексована жіночка, яка не вважає що шось купленн в ТЦ це не для вас і рівень « дружина артиста» це для вас рівень, то тут немає про що говорити.
Стетоскопуло• 18 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
Якийсь маленький огрудек біля дому у людей чи взагалі клумба. Я коли сказала що у мене паї і 25 соток землі - вони в афігє були
Обстановщица• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
Всі питання в баблі от і все.
Так завжди було і є у світі. Ті жіночки, з якими вам було некомфортно, не дотягнутися до рівня, кола спілкування Маска. Завжди буде хтось багатший. Сприймайте спокійно
Сизоока бестія• 18 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
А ви мали гарну освіту, перспективи кар´єри, таланти і він розчавив все на корню, не давав працювати і зробив вам трьох дітей?
хорошая внешность , иняз, оттуда залетела в любофф
самая большая глупость, и от девушки, которой открыто все , борщаговка
одного ребенка и год,достаточно было, для понятия глубины
перспектив не случилось, я подрабатывала всегда переводами и озвучкой с 1 курса
Стетоскопуло• 18 апреля 2025
Я можу знайти спільну тему з будь ким - багатим, бідним, тільки з тупими нема про що говорити
Стетоскопуло• 18 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
А який рівень спілкування у маска? Чи безоса? Просто багаті хлопи. А так як глянеш - ну звичайні дядьки, шо там з ними говорити.
автор Губи до вух • 18 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Під рівнем я тут називаю видимі ознаки доходів - в якому домі живуть, який одяг, який візок, які у дитини іграшки. І ніби це все фігня, але виходить що ні, бо це все вкупі стіорює якийсь інший світ, який не перетинається з моїм. Ось і все.
І так; я визнаю, що цієї теми і думок не було б, якби я була задоволена тим, як диву сама. Але ні. І цей прихід на майданчик дуже в мені сколихнув цю незгоду з моїм рівнем життя.
Стетоскопуло• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
Автор, єдине що варте переживань у цьому світі це здоровя. Бо якшо його немає - нічого не приносить задоволення
Love_Love_Love_• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
Рівень життя не зміниться якщо на дитячій прогулянці мусолити постійно про секонд і хто яяк покакав і що з зварив їсти.
Сизоока бестія• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
меня муж первый посадил в стиль ограничений, распродаж, секонда и б/у
автор Губи до вух • 18 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це не мусолиться, при чому тут. Просто очевидне.
Ой гарна жилетка у Софії де брали? - вчора в хумані. От і вся розмова з якої все ясно. Ми не тремо годинами якщо ви про це
Стетоскопуло• 18 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А шо у вас до автора претензії. Хай чоловік заробляє на приватний жк
автор Губи до вух • 18 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Мене виходить що теж чоловік; бо я в шлюбі і хоч стосунки не топ, та й доходи далеко не топ
Love_Love_Love_• 18 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Чий чоловік?
Хитрушка-чекушка• 18 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Це помітно по вашої участі в кожній темі. Що вам не потрібно. Ясно.
Мене нема в кожній темі) Ви щось плутаєте. Тут не один анонім 😂
Сизоока бестія• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
просто... мои аппетиты в жизни зажали, а ребенок ограничивает очень.
ну и отношения с любви без ресурса в петлю
Love_Love_Love_• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
А до шлюбу ви подорожували 4 рази в рік, купували собі картьє і балкнсіага?
автор Губи до вух • 18 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, в тому і сенс, що люди з низькими доходами і можливостями притягують собі подібних виключно. От як я, на жаль. Ніколи не було надможливлстей. А ті, хто подорожує 4 рази на рік - таких і притягує. Але завжди є Надія в шлюбі жити краще і прагнути до кращого життя вдвох. Знаю приклади коли з бідності виривалися. В чоловіка таких амбіцій нема
Да_Я_ТакаЯ_• 18 апреля 2025
сегодня с мужем с утра ездила по площадь шевченка
алкаши, наливайки,вонь, шаурма, и кофе по 20 грн... жесть
наблюдала минут 20 - и такая же мысль как у вас, город один - а вроде другая вселенная
аж помыться захотелось от увиденного
Love_Love_Love_• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
Так, тоді при чому тут ваш чоловік? Куди він вас посадив? Ви були бідна, вийшли заміж за бідного і є бідна🤷‍♀️куди він вас садив?
Амелі на мілені• 18 апреля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
До чого тут аноним? Ви ж love love..
Обстановщица• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
А чому не батько з матір´ю які не дали вам гарну освіту? Грошей? Чому ви не навчались в Гарварді, автор? Може тому що з покоління в покоління ви звичайні люди і непотрібно з цього приводу божеволіти. Ваші бабусі з дідусями не мали власних фабрик, живучи за кордоном.
Ашолюдискажуть• 18 апреля 2025
Где на Оболонской набережной новые ЖК🙄
автор Губи до вух • 18 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
Я все це розумію. І виходить те, що і моїх дітей немає можливості з цього вирватися, бо від самого початку і родина, і оточення це не про високий рівень
автор Губи до вух • 18 апреля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Где на Оболонской набережной новые ЖК🙄
Не знаю наскільки нові, оранжеві, але після нашого дому 1980 року мені вони нові
Меряю линейкой• 18 апреля 2025
Автор, це все пусте, мені 55 років і я вже бачила безліч випадків, коли у людей було все, а стало меньше, ніж у вас, і навпаки. Тому живіть кожен день як останній і радійте життю, у вас все добре.
Лагшмивара• 18 апреля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Секунд 20 втыкала и думала, что кто то у вас там вот такими игрушками играется
Автору невдобно мабуть
Обстановщица• 18 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
З чого з цього? Ви можете вивезти їх за кордон і спробувати там але люди по різному живуть всюди. Оцінюйте об´єктивно життя, ви розумна, талановита, ви можете робити щось унікальне? Робіть. Якщо цього немає ви будете жити плюс, мінус як усі небагаті люди. У вас немає інших спонсорів.